Warszawa, 10 listopada 2012 – Denerwuje mnie przede wszystkim brak działania. Nuda, jaka ma miejsce na uczelni” – pisze na początku swojej nowej blotki Jej Perfekcyjność. Na blogu opublikowała właśnie wpis „O tym jak chcę być inteligencją zaangażowaną i dlaczego to jest trudne na UW„.

W swoim wpisie trans pisze o problemach, z jakimi spotyka się w działalności społecznikowskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Zwraca uwagę na zmiany, jakie zaszły w mentalności studentów i studentek, ale także i u niej.

– Przyznaję się, że ja nie jestem bez winy – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Jednakże wydaje mi się, że jest dla mnie nadzieja, że nadal chcę się zmienić. Próbuję to robić i szukam ludzi, którzy myślą podobnie.

Trans rzeczywiście kończy swój wpis: „I szukam ludzi, którzy myślą podobnie. Może jak zbierze się nas więcej, to będziemy w stanie więcej zrobić.” Wspomina wcześniej o pracy w kołach i organach Samorządu Studentów UW, podkreślając, że dziś coraz trudniej znaleźć osoby, które chcą coś robić dla samej idei zmieniania świata wkoło siebie.


Nowy wpis na blogu Jej Perfekcyjności – duzyformat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!