Warszawa, 16 października 2012 – Nowy wpis na blogu trans, autorka zapowiada: „Queer UW reaguje na homofobiczny akademik. Urodziny innastrona.pl, Utopii i Królowej. Jak prowadzi mi się zajęcia na UW i czy nadal tam studiuję? Skąd mogę wziąć kasę i czy wyjazdy do Krakowa i Puław nie są za drogie?”

Na duzyformat.blog.pl pojawił się długo oczekiwany wpis trans. JP nie publikowała na blogu nic od prawie miesiąca. Poprzednia notatka pojawiła się 18 września. Wczoraj jednak długie oczekiwanie zostało przerwane. Sama autorka wyjaśnia:

„Dawno nie pisałam. Powodów kilka. Przede wszystkim – wszystko jakieś takie płynne i nieustalone jeszcze. Mam na myśli przede wszystkim rzeczy akademickie.”

Potem temat rozwija i wyjaśnia szczegóły. W całym wpisie relacjonuje m.in. niedawny pobyt w Krakowie. „Traktowałam to przede wszystkim jako fajną nową rzecz w życiu. Nie prowadziłam jeszcze eventu w klubie LGBT. To doświadczenie, które sobie mogę zapisać jako >been there, done that< od tej pory.” Relacjonuje także kolejne duże imprezy: Spotkanie Gejów Nastoletnich #3, God Save The Queen oraz Urodziny Utopii. Krytycznie podchodzi do tych wydarzeń i wyjaśnia wszelkie nieścisłości związane z tymi wydarzeniami.
Wśród tematów poruszonych we wpisie znajdują się także zajęcia, które w tym semestrze prowadzi Jej Perfekcyjności w Instytucie Socjologii UW oraz na Uniwersytecie Otwartym UW. Kontynuuje wątek swoich studiów na UW, których formalny status jest dość skomplikowany.

Więcej znaleźć można na duzyformat.blog.pl.


Nowy wpis na blogu Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!