Warszawa, 12 października 2012 – Wielka biforowa impreza u Jej Perfekcyjności: w noc, gdy świętowane są dziewiąte urodziny klubu Utopia, trans zaprosiła do siebie najbliższe osoby i znajomych, którzy przez lata przewijali się przez klub i jej mieszkanie.

Wydarzenie rozpocznie się jutro o godzinie 22:00 i będzie poprzedzać wspólne wyjście do klubu Utopia. Na imprezie spodziewane jest kilkanaście osób. Wśród atrakcji: prezentacja zdjęć z wielu lat wspaniałych imprez w Utopii i Melinie, jak nazywa się mieszkanie JP.

– Skoro taka niecodzienna okazja, to trzeba ją uczcić – mówi Jej Perfekcyjność. – Dlatego chcę zaprosić bliskie mi osoby i podziękować im za to, że przez te lata były ze mną. Że im się chciało imprezować, że im się chciało ze mną bawić. Należy im się!

Na każdego gościa czeka welcome shot – tym razem będzie to Wódka Żołądkowa Gorzka Miętowa. Trans chce w ten sposób już na wejściu rozgrzewać przybyłych. Tym bardziej, że pogoda coraz bardziej jesienna. W opisie wydarzenia czytamy: „Spotkajmy się w ten wyjątkowy wieczór i powspominajmy. Jak minęło nam 9 lat z Utopią. Kto się wówczas przez nią przewinął, kogo dziś już nie ma z nami. Wszystko to przy świetnej muzyce, ciekawych wizualizacjach i doborowym towarzystwie.
Po spotkaniu u JP wszyscy goście przenoszą się na Kredytową 9, gdzie znajduje się Utopia. Podczas wydarzenia zagrają dj Moondeck i dj Tenessee a dodatkowo wieczór uświetni swoim wokalem Paula Marciniak. Na skrzypcach grać będzie Dominik Chmurski, zaś na perkusji Funktyroo. Na miejscu masa niespodzianek! Utopia powstała co prawda 11 lat temu, ale przez dwa lata temu nie było jej na mapie Polski, stąd obchodzone są dopiero jej 9 urodziny.

– Impreza w Utopii na pewno będzie magiczna – zapowiada trans. – Tak jest zawsze. By przedłużyć radość z tego święta, zaczynamy u mnie. Będzie się działo!

Trans nie zdradziła jeszcze w jakim outficie pojawi się na imprezie.


Plakat reklamujący imprezę u Jej Perfekcyjności

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!