Warszawa, 8 października 2012 – Na liście użytkowników Twittera z UW polecanych przez studencki magazyn „Sedno” pojawiła się także Jej Perfekcyjność. Trans trafiła do spisu 10 wartych obserwowania autorów z Uniwersytetu Warszawskiego.

Kilka dni temu na stronie magazynu „Sedno” pojawił się „Twitterowy przegląd UW„, w którym magazyn poleca najciekawsze konta osób i instytucji Uniwersytetu Warszawskiego, jakie obecne są w serwisie Twitter. W dziesiątce znalazła się także Jej Perfekcyjność.

– To dla mnie duże zaskoczenie – przyznaje trans. – Nie używam Twittera aż tak intensywnie, po prostu większość moich postów facebookowych trafia także na Twitter. Stąd też ruch na serwisie w moim profilu.

Na liście polecanej przez „Sedno” znajduje się m.in. rzecznik prasowy uczelni, Przewodniczący Zarządu Samorządu Studentów UW, sam Uniwersytet Warszawski, dr Olgierd Annusewicz (Instytut Nauk Politycznych), prof. Magdalena Środa (Instytut Filozofii), dr Błażej Poboży (Instytut Nauk Politycznych) czy prof. Monika Płatek (Wydział Prawa i Administracji).
O koncie trans „Sedno” pisze: „To chyba najbarwniejsze konto w naszej klasyfikacji. (…) Aktualizuje swój profil częściej niż regularnie – czasem publikuje po kilkanaście wpisów dziennie. Większość z nich dotyczy życia prywatnego, przez co notki na tematy związane z UW niestety giną w potoku innych. Konto wyda się natomiast ciekawe osobom zainteresowanym tematyką LGBT.

– Miło, że ktoś poleca innym śledzenie mnie na Twitterze – komentuje JP. – Staram się ze swoimi myślami i działaniami trafiać do wszystkich, różnymi kanałami. Twitter, choć nie jest w Polsce tak popularny jak za granicą, jest jednym z nich.

Trans obserwować można na koncie @Perfekcyjnosc.


Twitt „Sedna” na temat przeglądu


„Twitterowy przegląd UW” na stronie gazety „Sedno”


„Sedno” o twitterze Jej Perfekcyjności


Profil JP w serwisie Twitter znaleźć można tutaj

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!