Kraków, 8 października 2012 – Miniony weekend minął JP pod znakiem wizyty w Krakowie. Głównym powodem była impreza z okazji urodzin serwisu innastrona.pl – trans prowadziła wydarzenie w klubie Cocon. Dzisiaj redakcja opublikowała relację z wydarzenia.

O imprezie na swoim fotoblogu pisze sama trans tutaj.

Urodziny, które odbywały się w pubie sibro oraz w klubie Cocon zgromadziły setki osób. Gwiazdą wieczoru był duet Rebeka, prowadzenie zaś powierzono Jej Perfekcyjności. Relację znaleźć można tutaj.

– To było nowe i miłe doświadczenie – komentuje JP. – Publiczność żywo reagowała i gdy pokazywaliśmy mój profil w nowej wersji serwisu, by wszyscy mogli zobaczyć, jak będą teraz wyglądać ich konta, ktoś z sali zakrzyknął: „Pokaż prywatne wiadomości!”

Trans przy okazji urodzin innastrona.pl, Jej Perfekcyjność zorganizowała trzecią edycję Spotkania Gejów Nastoletnich. Po raz pierwszy odbyła się ona poza Warszawą, dzięki gościnności przyjaciela JP. Choć frekwencja nie była powalająca, Jej Perfekcyjność ocenia wydarzenie jako udane ze względu na atmosferę, która panowała na miejscu.
W Krakowie Jej Perfekcyjność bawiła się, już zupełnie prywatnie, także w sobotę. To jej pierwsza wizyta w mieście od wielu miesięcy.


Relacja na innastrona.pl


Jedno ze zdjęć Jej Perfekcyjności, opublikowane na innastrona.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!