Kraków, 28 września 2012 – Ostatnie urodziny innastrona.pl, który jednocześnie przerodzi się w queer.pl poprowadzi w krakowskim klubie Cocon Jej Perfekcyjność. Gwiazdą wydarzenia będzie duet Rebeka.

Wszystko rozpocznie spotkanie w pubie sibro około 21:00, potem – o 23:00 – impreza przeniesie się do pobliskiego klubu Cocon. Tam właśnie zaplanowano koncert duetu Rebeka, o którym organizatorzy festiwalu Selector napisali, że to „jedna z najlepszych rzeczy jaką ostatnio słyszeliśmy„.

– Cieszę się z tego zaproszenia – tłumaczy trans. – To będzie doskonałe zakończenie cyklu letnich imprez. Co prawda rok akademicki już formalnie się zacznie, ale można uznać, że to przedłużony wakacyjny weekend.

Dla trans będzie to debiut na scenie krakowskiego klubu. Choć bywała tam wiele razy jako gość i bawiła się w nim w ciągu ostatnich kilku lat, nigdy nie współtworzyła imprezy w tym miejscu. Okazja jest wyjątkowa, bowiem największy portal społeczności LGBT w Polsce innastrona.pl, po szesnastu latach działalności zmienia się w queer.pl. Zmiana wywołuje duże poruszenie wśród użytkowników i użytkowniczek.
Trans jest obecna na portalu od wielu lat. Publikowała tam także wiele tekstów i relacji. Jednym z ostatnich jest wywiad z Wicemisterem Gay World 2012 i relacja z Amsterdam Calan Pride. Niedawno portal opublikował jej kontrowersyjny tekst o poliamorii.

– Lubię dobre imprezy a ta właśnie na taką się zapowiada – komentuje JP. – W Krakowie zostanę jeszcze w sobotę, by świętować urodziny jednego z moich bliskich znajomych. Weekend będzie na pewno super!

Przy okazji pobytu w Krakowie, Jej Perfekcyjność organizuje kolejne Spotkanie Gejów Nastoletnich. To trzecie już wydarzenie, na którym spotykają się najmłodsi uczestnicy forum Klub Gejów Nastoletnich w portalu innastrona.pl. Poprzednie dwa SGN miały miejsce w Warszawie. JP zapowiada już organizację kolejnych.

Wydarzenie na facebook.com oraz na innastrona.pl.


Informacja na innastrona.pl o obecności Jej Perfekcyjności podczas wydarzenia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!