Sopot, 25 lipca 2012 – Urodziny sopockiego klubu Sixty9 są pretekstem do wyjazdu Jej Perfekcyjności i grupy jej znajomych do Trójmiasta. Trans podkreśla, że cieszy się na „miłą odmianę”.

Wylot z Warszawy zaplanowano dokładnie na sobotnie południe. Powrót zaś – na niedzielny wczesny wieczór. Godzina jest związana m.in. z dalszymi zobowiązaniami towarzystkimi trans, która planuje udać się do znajomej P., by świętować jej przeprowadzkę.

– Wyjazd poza Warszawę będzie miłą odmianą, z której się cieszę – komentuje JP. – Dawno nie byliśmy nigdzie wspólnie na imprezie w Polsce, a mam wrażenie, że takie wydarzenia nas integrują. Dlatego cieszę się też, że zabierają się z nami nowe osoby.

Nową osobą jest m.in. B., który pojawił się w Melinie, czyli w mieszkaniu Jej Perfekcyjności, przy okazji Spotkania Gejów Nastolenich – domówki, jaką urządzili sobie członkowie grupy „Klub Gejów Nastoletnich” z innastrona.pl. Trans gościła kilkunastu nastolatków w miniony piątek. Większości z nich nie znała przed tym wieczorem – zebrali się sami w ramach akcji na portalu innastrona.pl.
Szóste urodziny Sixty9 uświetni swoim występem Lisa Millett – jedna z najbardziej znanych wokalistek house’owych na świecie. W klubie zagrają także MiniBeat, NottDJ, Frisky, PatrickExDiff, oraz Ricardo. Zapowiada się więc uroczysta noc, podczas której wydarzyć się ma wiele niespodzianek – jak zapowiadają organizatorzy.

– Zatrzymujemy się w Gdyni, ale bawić się będziemy na pewno w Sopocie – zdradza JP. – Będzie nas w sumie szóstka, więc całkiem fajna ekipa, żeby wspólnie coś zrobić. Cieszę się, że w środku wakacji udało się nam tak zmobilizować.

Tej nocy w Warszawie zaplanowano także wiele imprez. Wśród najciekawszych, które ominą trans i jej znajomych znajduje się otwarcie klubu Room 13 jak i wyjątkowa noc w Utopii. Mimo wszystko, JP zdecydowała się na wyjazd.


Plakat imprezy w sopockim klubie


W Utopii zapowiada się także udana noc


Dokładnie w tę sobotę otwiera się także klub Room 13

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!