Warszawa, 5 czerwca 2012 – Nowa rozmowa, pierwsza po Paradzie Równości 2012. Trans opowiada w niej na temat przygotowań do wydarzenia, ale także o kulisach prośby o tęczową flagę na bramie UW i pracy koła naukowego.

Wywiad pojawił się w serwisie WAWALOVE wczoraj. Trans opowiada w nim m.in. o tym, jak przesuwanie imprez i wydarzeń kulturalnych przed Euro2012 zmusiło wszystkich do działań radykalnych w kwestii pracy nad Paradą Równości.

– W całym Mazowieckiem nie pozostał wolny ani jeden agregat prądu. Sami musieliśmy dwa nasze ściągnąć z ościennych województw. Podobnie ze sprzętem didżejskim, czy innymi potrzebnymi urządzeniami – zdradza rzecznik prasowy Parady Równości.

Wywiad autorzy zapowiadają: „Jej Perfekcyjność bierze udział w tylu inicjatywach, że trudno je wszystkie zapamiętać, a co dopiero wymienić. Właściwie pasuje do niej określenie człowiek orkiestra. Jeżeli nigdy o niej nie słyszeliście, tutaj znajdziecie listę funkcji, które pełni i happeningów, które zorganizowała. Nam opowiada o tym, jak wygląda sytuacja osób homo- i transseksualnych w Warszawie i w Polsce. Dzieli się także przemyśleniami na temat Parady Równości, której jest rzeczniczką.

Wywiad dostępny jest na stronie tutaj.


Rozmowa z Jej Perfekcyjnością na wawalove.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!