Warszawa, 5 czerwca 2012 – Mała rzecz, a cieszy. Stronę Jej Perfekcyjności na facebooku polubiło już ponad 2 tysiące osób. To daje jej trzecie miejsce w polskim facebooku osób LGBT.

Trans systematycznie zdobywa nowe kliknięcia „Lubię to!” w popularnym serwisie społecznościowym. Na chwilę obecną ma ich już ponad 2000.

– Miałem różne problemy z facebookiem, które powodowały czasem konieczność zaczynania przygody z serwisem od zera – wspomina trans. – Teraz jednak jest ten czas nieco spokojniejszy i nie mam jakiś szczególnych kłopotów we współpracy z administracją facebook.com.

Według zestawienia przygotowanego przez abiekt.blogspot.com Jej Perfekcyjność jest trzecią – po Robercie Biedroniu i Annie Grodzkiej – osobą w polskim internecie pod względem kliknięć „Lubię to!” na facebooku. Do posłanki Anny Grodzkiej dzieli ją ok 1300 osób, zaś do Roberta Biedronia 5,5 tys.
Trans podkreśla, że jej profil na facebooku służy jej przede wszystkim do kontaktów prywatnych. Ponieważ nie posiada normalnego konta osobowego – korzysta ze strony, jak z takiego właśnie profilu. Podkreśla, że pewne różnie pomiędzy klasycznym profilem a funkcjonalnością strony wciąż utrudniają jej korzystanie z pełni możliwości, jakie daje facebook.


Profil Jej Perfekcyjności na facebooku

Polub Jej Perfekcyjność:

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!