Warszawa, 16 maja 2012 – Otwarcie klubu Utopia będzie pretekstem do kolejnej wielkiej imprezy u Jej Perfekcyjności. „the great reUnion”, bo tak się nazywa wydarzenie, odbędzie się w sobotę o 22:30 na Ochocie.

Jej Perfekcyjność spodziewa się na imprezie około 20 gości. Wszyscy podekscytowani są otwarciem Utopii w nowej lokalizacji. Trans postanowiła wykorzystać tę okazję i spotkać się z nimi znów u siebie.

– Będą tu ludzie ważni dla mnie obecnie, jak i w przeszłości – wyjaśnia JP. – Chcę, by sobotnia impreza była dla nas szansą na ponowne spotkanie. Część z nich bowiem w ogóle przestała pojawiać się w klubach po zamknięciu Jasnej 1.

Logo imprezy u JPTrans podkreśla, że podczas wydarzenia zamierza zdjąć napisy „Nie ma Utopii”, które znajdują się w jej mieszkaniu i na drzwiach do niego. Symboliczny gest ma być końcem oczekiwania – napisy te wisiały w tym miejscu od sierpnia 2010, gdy przy Jasnej 1 odbyła się ostatnia impreza utopijna. Wieszając je wówczas, Jej Perfekcyjność chciała podkreślić stratę, jaka pojawiła się w życiu klubowym Warszawy ale i w jej osobistym doświadczeniu.
W tę sobotę klub Utopia otworzy się ponownie – tym razem pod adresem Kredytowa 9. Nowe miejsce będzie nieco większe od poprzedniego, ale już dziś wiadomo, że na otwarciu pojawi się więcej chętnych, niż klub będzie w stanie zmieścić. Wszyscy spodziewają się ogromnego tłoku i zamieszania. Tym bardziej, że gwiazdą nocy mają być Syke’n’Sugarstarr oraz Katherin Ellis. Wydarzenie ma więc olbrzymie znaczenie nie tylko towarzyskie, ale i muzyczne.

– Będzie to gorąca, długa noc! – cieszy się JP. – A zacznie się już u mnie w domu, gdzie mam przygotowane także niespodzianki dla gości. Wszystko jednak w swoim czasie…

Trans zapowiedziała, że baner „Utopia forever”, z którym pojawiła się na zamknięciu klubu, będzie jej towarzyszył także i tym razem. Jej Perfekcyjność chce w ten sposób pokazać, że miała rację, gdy w sierpniu 2010 zapowiadała, że Utopia na pewno powróci.


Jedna z pamiątkowych fotografii z imprez w klubie Utopia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!