Warszawa, 24 maja 2012 – Przed Paradą Równości zawsze robi się gorąco. Wszyscy chcą dowiedzieć się czy w tym roku wydarzy się coś niezwykłego. Między innymi o tym opowiadać będzie Jej Perfekcyjność w radiu TOK FM w niedzielę o 23:00.

Trans będzie gościem programu „Lepiej późno niż wcale”. Podobnie jak rok temu, tak i tym razem rozmowa będzie dotyczyć kilku spraw aktualnych dla środowisk LGBT w Polsce – w tym i Parady Równości.

– Czasu do wydarzenia coraz mniej, więc i gorączka wokół Parady coraz większa – komentuje Jej Perfekcyjność. – Nie dziwi mnie to i z chęcią postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania, jakie się pojawią.

Rozmowę poprowadzą Krzysztof Tomasik i Mariusz Kurc. Jej Perfekcyjność nie będzie jedynym gościem w studio, więc rozmow zapowiada się ciekawie. Razem z nią pojawić się mają przedstawiciele kampanii „W związku z miłością”. Związki partnerskie będą na pewno jednym z istotniejszych tematów podczas radiowej debaty.
Audycja „Lepiej późno niż wcale” jest jedynym w Polsce radiowym programem dedykowanym sprawom środowiska LGBTQ. Pojawiali się w niej m.in.: Karol Radziszewski, Wojciech Kowalik, Suzi Andreis, Magda Farat „Megi”, Marta Cabianka i Joanna Krakowska. W audycjach autorzy i autorki starają się poruszać kwestie istotne dla osób LGBTQ, które aktualnie dotykają ich w Polsce i na świecie.

– Liczę na to, że rozmowa, jako jedno z wielu wydarzeń medialnych przed Paradą Równości, zachęci jeszcze więcej osób do przyjścia – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Im więcej nas, tym to wydarzenie ciekawsze i ważniejsze.

Nagrania z programu są dostępne kilka dni po audycji na stronie radia TOK FM pod adresem www.tok.fm.


TOK FM

/TOK FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!