Warszawa, 21 maja 2012 – W niecały tydzień od rozmowy Jej Perfekcyjności zorganizowanej przez zespół Czat.Onet.pl w sieci dostępny jest zapis-relacja z wydarzenia. W Archiwum Onetu osoby nie biorące udziału w rozmowie, mogą zapoznać się jej przebiegiem.

Tradycją czat.onet.pl jest zamieszczanie relacji z przebiegu rozmów w archiwum – w ten sposób osoby, które nie mogły uczestniczyć w rozmowie, mogą zapoznać się z tematami poruszanymi podczas czatu.

– Bardzo się cieszę z udziału w rozmowie, wydaje mi się, że fajnie to wyszło – podsumowuje Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że wszystkie osoby zainteresowane mogły dzięki tej rozmowie rozwiać swoje wątpliwości czy też dowiedzieć się tego, co im było potrzebne do uzyskania pełnego obrazu Parady Równości.

W trakcie czatu trans pytano o to skąd rusza Parada Równości, jaki sens ma jej organizowanie i kto zapowiedział swoje przybycie. Gości czata interesował też polityczny wymiar Parady jak i bezpieczeństwo w trakcie przemarszu. Trans odpowiadała na wszystkie pytania w miarę możliwości. Uczestników interesowało także Miasteczko Równości, które zwieńczy tegoroczny przemarsz. Nie zabrakło i prywatnych pytań – np. tych, dotyczących planowanego na Paradę Równości stroju JP.
Podobny czat dotyczący Parady Równości odbył się w serwisie Onet.pl także rok temu. Wówczas również Jej Perfekcyjność wyjaśniała wszelkie wątpliwości i odpowiadała na pytania zainteresowanych.

– Cieszę się, że takie inicjatywy są podejmowane – komentuje JP. – Dobrze, że jest taki czas i takie miejsce, gdy możemy porozmawiać na temat Parady ze wszystkim zainteresowanymi osobami. Na co dzień jesteśmy zbyt zabiegani przy organizacji wydarzenia, by znaleźć czas na wyjaśnianie oczywistych dla nas rzeczy. Takie czaty dają możliwość sprawdzenia, co interesuje ludzi przybywających na Paradę Równości.

Tegoroczna Parada Równości wyruszy 2 czerwca o godzinie 15:00 spod Sejmu RP. Jej finałem będzie Miasteczko Równości na pl. Teatralnym. Jej Perfekcyjność zaprasza wszystkich do udziału w happeningu Whatever, który w tym roku także przygotowuje na Paradę Równości.


Zapis czata jest już dostępny w archiwum Onet.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!