Warszawa, 29 kwietnia – Rzecznik Parady Równości 2012 odpowie na wszystkie pytania związane z tegrocznym marszem. Skąd rusza? Dokąd zmierza? Kto będzie gwiazdą? I dlaczego Parad idzie inną trasą niż rok temu?

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Paradzie Równości, ale baliście się zapytać. Teraz będzie można to zrobić w serwisie czat.onet.pl już za dwa tygdnie – w niedzielę 13 maja o 20:00.

– Podobnie jak rok temu, tak i tym razem chcemy dać okazję wszystkim zainteresowanym, by zapytali o co tylko chcą – tłumaczy Jej Perfekcyjność, rzecznik Parady Równości. – Zaszły pewne zmiany, inne osoby chcą z olei po raz pierwszy wybrać się na przemarsz… Wszyscy mają prawo mieć pytania i wątpliwości, na które postaram się odpowiedzieć.

Czat potrwa ok. 60 min. W razie dużego zainteresowania, podobnie jak rok temu, organizatorzy przewidują możliwość przedłużenia go o dodatkowe 30 min. W trakcie moderowanej rozmowy będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat zaplanwanej na 2 czerwca Parady Równości. Rzecznik prasowy opowie o trasie, postulatach i wielkim finale Parady, zwanym Miasteczkiem Równości.

– Zapraszam tych i te, którzy i które wstydzą się zapytać o coś wprost albo nie mają na to zwyczajnie czasu – dodaje JP. – Mam nadzieję, że podczas rozmowy uda się nam wyjaśnić wszystkie wątpliwości i zachęcić Was do przyjścia na manifestację.

Trans zaprasza także osoby ze środowisk LGBTQ, które przeciwne są Paradom i które chcą na ten temat porozmawiać.Zapis ubiegłorocznej rozmowy czatowej jest dostępny nadal on-line w serwisie czat.onet.pl.


Zapis ubiegłorocznej rozmowy jest nada dostępny tutaj

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!