Warszawa, 12 marca 2012 – Dokładnie za tydzień mija 6 lat od powstania JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Trans wyprawia z tej okazji imprezę w sobotę następującą po tym dniu.

Wydarzenie nazwane po prostu „6lat blox” ma być okazją do dobrej zabawy ale i wspominania wszystkiego, co działo się przez te lata tak w serwisie, jak i wśród ludzi, którzy pojawiają się na nim.

– Cieszę się, że to już kolejny rok! – komentuje trans. – Serwis, który powstał trochę jako żart, trochę jako poważna strona, stał się w jakiś sposób nieodlłączną częścią mojego życia. To miłe i dlatego jest powód do zabawy!

Pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny 19 marca 2006. Jej głównym celem jest informowanie o życiu i działalności znanej trans Jej Perfekcyjności. Jedną z flagowych akcji jest Zapytaj Jej Perfekcyjność, dzięki której każdy może oczekiwać publicznej odpowiedzi na zadane trans pytania. Od roku 2008 serwis jest także patronem medialnym Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.
Od początku istnienia strony zmieniło się niemalże wszystko. Niezmienne pozostają tylko dwie rzeczy: ascetyczna szata graficzna oraz… główna bohaterka zamieszczanych tutaj informacji. Od 2008 roku działa parodia serwisu, której główną bohaterką jest… Jej Performatywność. Informowaliśmy o tym tutaj.

– Każda okazja jest dobra do zabawy – śmieje się Jej Perfekcyjność. – Ponieważ nie obchodzę swoich urodzin, rocznica powstania jejperfekcyjnosc.blox.pl jest dla mnie tym fajniejszą okazją do szaleństwa.

Dwa lata temu JejPerfekcyjnosc.blox.pl został najpopularniejszym trans-blogiem w Polsce.


JejPerfekcyjnosc.blox.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!