Warszawa, 13 marca 2012 – Odrodzony fotoblog Jej Perfekcyjności ma już tysiąc wpisów. „Kacperek, wódka i szpital” to tytuł wpisu, który pozwolił przekroczyć magiczną liczbę.

Trans poinformowała o tym fakcie, po czym… wstawiła kolejne zdjęcia. Jak sama podkreśliła – w ten sposób chce dać do zrozumienia, że nie skupia się na liczbach i na przeszłości.

– Tak naprawdę ten tysiąc nic nie znaczy – komentuje. – Zważywszy na to, ile wpisów miałem w poprzedniej wersji serwisu, w ogóle nie powinno mnie to ruszać. Dlatego lecę dalej, wstawiam kolejne zdjęcia.

Fotoblog JejPerfekcyjnosc4.prv.pl odrodził się 27 stycznia 2010, po usunięciu poprzedniej jego wersji z serwisu sieci Play. Tam funkcjonował wcześniej – będąc najpopularniejszym fotoblogiem serwisu – przez bardzo długi czas. Przeniesienie spowodowane było zmianami w samej strukturze serwisu, który rezygnował z blogów i części społecznościowej. Serwis playmobile.pl zapowiedział użytkownikom w specjalnej wiadomości, że tym, którzy wyrażą chęć, ocalą blogi. Jej Perfekcyjność podkreśla, że nikt potem z nią się w tej sprawie nie kontaktował. Ponad 10,5 tys. zdjęć i blisko 2 tys. wpisów po ponad 3 latach istnienia fotobloga zostało skasowanych bezpowrotnie. Trans nawet nie podejmowała próby archiwizacji – podkreśliła, że jest to fizycznie niemożliwe. Poza tym, jak wytłumaczyła, wszystkie zdjęcia posiada w oryginalnej wersji na swoim komputerze.
W najnowszej wersji serwisu jest już ponad 4800 zdjęć. JP podała także jakie wpisy są na fotoblogu najczęściej odwiedzanymi – w pierwszej piątce znalazły się: „Nagie dzieci w wannie” (10/9/2011), „Clubbing z ssaniem kutasa po środku” (14/01/2012), „Zagłosowałam na Paris Hilton!” (9/10/2011), „Jak się Glam zawalił” (5/01/2012) i „Długi weekend w Sopocie na pełnej kurwie” (15/08/2011).

– Po niedawnej zmianie technicznej, komentowanie fotobloga stało się łatwiejsze i przyjemniejsze – stwiedza JP. – Teraz wystarczy być zalogowanym do facebooka, reszta dzieje się sama. A że większość z nas się z niego nie wylogowuje… problem znika.

21 stycznia 2012 fotoblog skończył 5 lat. Jest prawdopodobnie jednym z najczęściej odwiedzanych fotoblogów LGBTQ w Polsce.


Tak wygląda tysięczny wpis na fotoblogu

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!