Warszawa, 23 marca 2012 – „Jej Perfekcyjność świętuje” donosi plotkarski portal społeczności LGBT przeploty.pl. W ten sposób zapowiada obchody szóstych urodzin jejperfekcyjnosc.blox.pl, które już w tę sobotę.

Impreza „6lat blox” wzbudziła zainteresowanie redakcji serwisu. Na stronie przeploty.pl pojawił się news dotyczący zaplanowanej na jutro imprezy urodzinowej.

– Ma być hucznie? Będzie hucznie! – śmieje się JP. – Z takimi gośćmi, jak ci, którzy potwierdzili przybycie, nie może być inaczej! Prawdę mówiąc, to jedna z bardziej wyczekiwanych przeze mnie imprez każdego roku.

W czasie sześciu lat istnienia, w serwisie pojawiło się ponad 1200 informacji, co oznacza, że średnio co dwa dni mamy okazję przeczytać nowego niusa nt. życia Jej Perfekcyjności. Pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny 19 marca 2006. Od początku istnienia strony zmieniło się niemalże wszystko. Niezmienne pozostają tylko dwie rzeczy: ascetyczna szata graficzna oraz główna bohaterka zamieszczanych tutaj informacji.
Przeploty.pl piszą, że „znając rozmach imprezowy Jej Perfekcyjności, już możemy być pewni, że będzie hucznie.” Sama trans podkreśla, że bywały w jej domu, zwanym potocznie Meliną, huczniejsze wydarzenia. Sama stra się raczej minimalizować znaczenie wydarzenia, które podsumowuje blisko 2200 dni istnienia serwisu JejPerfekcyjnosc.blox.pl.

– Nie będzie jakoś rekordowo tłoczno – zapowiada trans. – W Melinie ma być tej nocy około 20 osób. Sporo, ale do rekordowych 32 nadal nam trochę brakuje. Nie chodzi jednak o ilość, a o jakość. To będą ważne dla mnie, bliskie mi osoby. No i ładni chłopcy wśród nich, ma się rozumieć.

Pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny 19 marca 2006. W 2010 roku serwis został uznany najpopularniejszym trans-blogiem w Polsce.


Przeploty.pl piszą o imprezie urodzinowej JejPerfekcyjnosc.blox.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!