Warszawa, 23 marca 2012 – Dużo pozytywnych komentarzy pojawiło się pod nowym wywiadem Jej Perfekcyjności. Trans odpowiadała na pytania autora serwisu „miasto, marazm, masturbacja” – chilewicz.tumlbr.com.

Rozmowa, która ukazała się w sieci dwa dni temu zbiera na razie ciepłe reakcje. „w końcu coś, co nie znudziło mnie po przeczytaniu pierwszych kilku zdań” pisze jeden z internautów.

– Miło to wiedzieć – komentuje Jej Perfekcyjność. – Przyznaję, że mnie też się miło odpowiadało. Większość moich ostatnich wywiadów czy rozmów nie dotyczyła mnie bezpośrednio i jakoś brakowało mi okazji do podzielenia się tymi przemyśleniami.

W rozmowie trans opowiada przede wszystkim o tym, co teraz robi i czym się zajmuje. Autor zarzuca jej bowiem, że można odnieść wrażenie, jakby się wypaliła z pomysłów i nie była już tak obecna, jak wcześniej. Rozmowa dotyczy także clubbingu i tego, kim „naprawdę jest” Jej Perfekcyjność.
Wywiad jest dziesiątym z serwii opublikowanych na chilewicz.tumblr.com. Wcześniej na stronie w podobnych wywiadach pojawili się m.in. Szczepan Kopyt, Joanna Filipiak, Rafalala, Janek Koza, autorka bloga I am Emiliaa czy Maximilian Skiba z grupy KDMS.

– Część osób komentuje też moje zdjęcia – śmieje się trans. – Autor wywiadu wybrał je samodzielnie spośród wszystkich w zasadzie moich zdjęć dostępnych w sieci. Pierwsze z nich pochodzi z przebieranej imprezy w nieistniejącym klubie Utopia, drugie zaś to pamiątka z Parady Równości 2012.

Jej Perfekcyjność zdradziła dziś także, że otrzymała wstępną propozycję wzięcia udziału w filmie dokumentalnym poświęconym jej osobie. W chwili obecnej czeka na prpozycję scenariusza, wówczas podejmie ostateczną decyzję czy zgodzi się na produkcję, czy też nie.


Wywiad komentowany na facebooku strony chilewicz.tumblr.com


Komentarze pojawiły się także u JP na facebookowej osi czasu

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!