Warszawa, 19 marca 2012 – Dziś obchodzimy sześć lat od momentu opublikowania pierwszego wpisu na JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Impreza z tej okazji, nazwana po prostu „6lat blox” już w sobotę w mieszkaniu JP.

Trans podkreśliła, że dziś nie planuje żadnej imprezy ani innych obchodów tego dnia. Dodała, że wszelkie uroczystości przeniosła na nadchodzącą sobotę, jako dzień bardziej odpowiadający innym osobom. Także w samym serwisie dziś rano, jak gdyby nigdy nic, ukazała się kolejna, zwykła informacja „Zapisz się na zajęcia do JP – już od dziś„.

– Times goes by, śpiewa Madonna i ma rację – cytuje Jej Perfekcyjność. – Nie ma co się zatrzymywać z powodu jakiejś rocznicy, trzeba pędzić dalej. Dlatego nie przejmuję się tym, że dziś blox ma urodziny. Na świętowanie przyjdzie czas.

Pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny 19 marca 2006. Jej głównym celem jest informowanie o życiu i działalności znanej trans Jej Perfekcyjności. Jedną z flagowych akcji jest Zapytaj Jej Perfekcyjność, dzięki której każdy może oczekiwać publicznej odpowiedzi na zadane trans pytania. Od roku 2008 serwis jest także patronem medialnym Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.
Od początku istnienia strony zmieniło się niemalże wszystko. Niezmienne pozostają tylko dwie rzeczy: ascetyczna szata graficzna oraz… główna bohaterka zamieszczanych tutaj informacji. Od 2008 roku działa parodia serwisu, której główną bohaterką jest… Jej Performatywność. Informowaliśmy o tym tutaj.

– Sześć lat bloxa oznacza, że co najmniej od 6 lat staram się działać i istnieć – zamyśla się JP. – To sześć lat różnych działań, akcji, ale i po prostu ciężkiej pracy. Tylko tyle mogę dziś powiedzieć na temat urodzin, bo muszę… wracać do pracy. Czekają na mnie maile, spotkania, teksty do napisania.

Dwa lata temu JejPerfekcyjnosc.blox.pl został najpopularniejszym trans-blogiem w Polsce.


Wygląd JejPerfekcyjnosc.blox.pl nie zmienił się znacząco przez 6 lat

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!