Warszawa, 24 marca 2012 – Huczne urodziny JejPerfekcyjnosc.blox.pl – już dziś. Impreza, nazwana po prostu „6lat blox” rozpocznie się po 22:00 w mieszkaniu Jej Perfekcyjności.

Na wydarzenie przybyć ma ok. 20 osób. Są to najbliżsi znajomi trans, z którymi chce spędzić ten wieczór. Choć właściwe urodziny wypadały kalendarzowo w miniony poniedziałek, od razu wiadomo było, że impreza odbędzie się dopiero dziś.

– Nie mogę się doczekać! Zapowiada się super – mówi JP. – Na pewno nie będzie to największa impreza, jaka się w Melinie odbyła, ale to przecież nie chodzi o liczby, chodzi o dobrą zabawę. Jedyną istotną tego wieczoru liczbą jest 6.

„6lat blox” rozpocznie się około 22:30. Wydarzenie, jak zwykle, będzie miało raczej charakter biforowy – po kilku godzinach goście przeniosą się na miasto, by tam kontynuować zabawę w klubach. Sama trans zapowiedziała, że też zamierza wybrać się potem dalej, choć nie potrafiła wskazać jeszcze dokąd się przemieści.
O kolejnej imprezie zaczęło być głośno po tym, jak napisał o niej m.in. plotkarski portal społeczności LGBT przeploty.pl. JejPerfekcyjnosc.blox.pl to serwis informacyjny poświęcony trans. Od lat relacjonuje jej życie i poczynania. Przez ostatnie 72 miesiące zamieścił ponad 1200 informacji na jej temat, towarzysząc jej przy wszelkich inicjatywach i akcjach, jakie organizowała lub w których uczestniczyła.

– Mam trzy urodzinowe daty, które celebruję rok rocznie – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Są to urodziny mojego fotobloga, mojego bloxa i mojego bloga, kolejno: w styczniu, w marcu i w maju. Choć nie obchodzę nigdy żadnych uroczystości rocznicowych związanych z moim życiem, to mam okazję aż trzy razy do roku wyprawiać urodziny!

Trans podkreśla też, że wielkim wydarzeniem w jej życiu będą zaplanowane na maj 2013 dziesiąte urodziny jej osobistego bloga duzyformat.blog.pl. Póki co jednak, pozostaje nam życzyć udanej zabawy i stu lat dla bloxa!


Tak wygląda JejPerfekcyjnosc.blox.pl


Portal przeploty.pl napisał też o „6lat blox”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!