Warszawa, 7 lutego 2012 – Aż trzy tygodnie z rzędu Jej Perfekcyjność zamierza spędzić weekendowo poza Warszawą. W jej planach: Łódź, Sopot i Kraków.

Wszystkie podróże mają charakter towarzysko-imprezowy. Trans postanowiła odpocząć od Warszawy. Przy okazji, jak dodaje, najpewniej uda się jej także trafić na chwilę do nieco cieplejszych rejonów kraju.

– Zaczynam od Łodzi, bo od dawna nie mogę się tam wybrać – zdradza JP. – Chcę spotkać się ze starymi znajomymi, jak i z kilkorgiem nowych osób, które poznałem na razie jedynie on-line.

W trakcie pobytu nie zabraknie, oczywiście, imprez. Jej Perfekcyjność zapowiada, że najpewniej nie ominie klubów takich jak Narraganset czy Bedroom. Nie potrafiła jednak na razie sprecyzować swoich planów nocnych. Nie ulega jednak wątpliwości, że w Łodzi zamierza się przede wszystkim bawić. Podobnie jak w Sopocie.
Do Trójmiasta JP wybiera się z czwórką znajomych. Choć wyjazd nie jest przesądzony na sto procent, planują już swój pobyt i zapowiadają, że wybiorą się do tamtejszych klubów. W przeciwieństwie do Łodzi, tym razem JP zatrzyma się w wynajętym apartamencie. Ostatni raz trans spędzała kilka dni nad morzem ponad pół roku temu. Finałem wyjazdowego maratonu weekendowego będzie Kraków, do którego JP chce wybrać się 24 lutego.

– Powód wyjazdu? Są co najmniej dwa – zdradza Jej Perfekcyjność. – Chcę się dobrze bawić, to raz. A po drugie, akurat w tym czasie urodziny obchodzi jeden z krakowskich modeli młodego pokolenia i zapraszał mnie na nie już kilka razy. Może uda mi się więc skorzystać.

Tym razem trans zatrzyma się u znajomej, która posiada jedno z mieszkań także w Krakowie. Przypadkiem bowiem znajoma ta przebywać będzie w tym czasie w grodzie Kraka. Wszystkie wyjazdy JP odbywać się mają w dniach piątek-niedziela.


Jedno ze zdjęć z sierpniowego wyjazdu do Sopotu z fotobloga Jej Perfekcyjności

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!