Warszawa, 21 stycznia 2012 – Pięć lat kończy dziś fotoblog Jej Perfekcyjności. Historia strony jest nietylko długa ale i burzliwa. Dziś trans wyprawa mu skromną imprezę „STOLAT FOTOBLO”.

Swoje przybycie na nią potwierdziło kilkanaście osób – są to najbliżsi znajomi trans. Większość z nich pojawia się regularnie na zdjęciach zamieszczonych na jej fotoblogu.

– Cieszę się, że chcą ze mną świętować w ten dzień – powiedziała trans. – Wiem, że dla każdego początkowo pojawienie się i obecność na jejperfekcyjnosc.blogspot.com to przełamanie pewnej bariery, ale na szczęście potem jest już łatwiej. Będziemy się dziś doskonale bawić!

W najnowszej wersji serwisu jest już ponad 950 wpisów i ponad 4700 zdjęć. Dziś JP podała także jakie wpisy są na fotoblogu najczęściej odwiedzanymi – w pierwszej piątce znalazły się: „Nagie dzieci w wannie” (10/9/2011), „Clubbing z ssaniem kutasa po środku” (14/01/2012), „Zagłosowałam na Paris Hilton!” (9/10/2011), „Jak się Glam zawalił” (5/01/2012) i „Długi weekend w Sopocie na pełnej kurwie” (15/08/2011).
Fotoblog JejPerfekcyjnosc4.prv.pl odrodził się 27 stycznia 2010, po usunięciu poprzedniej jego wersji z serwisu sieci Play. Tam funkcjonował wcześniej – będąc najpopularniejszym fotoblogiem serwisu – przez bardzo długi czas. Przeniesienie spowodowane było zmianami w samej strukturze serwisu, który rezygnował z blogów i części społecznościowej. Serwis playmobile.pl zapowiedział użytkownikom w specjalnej wiadomości, że tym, którzy wyrażą chęć, ocalą blogi. Jej Perfekcyjność podkreśla, że nikt potem z nią się w tej sprawie nie kontaktował. Ponad 10,5 tys. zdjęć i blisko 2 tys. wpisów po ponad 3 latach istnienia fotobloga zostało skasowanych bezpowrotnie. Trans nawet nie podejmowała próby archiwizacji – podkreśliła, że jest to fizycznie niemożliwe. Poza tym, jak wytłumaczyła, wszystkie zdjęcia posiada w oryginalnej wersji na swoim komputerze.

– Tak po ludzku, to po prostu lubię mojego fotoblo – śmieje się JP. – A że swoich urodzin nie obchodzę, to mogę świętować chociaż 21 stycznia. Prezenty, ma się rozumieć, nie są dziś potrzebne.

Jutro trans upubliczni filmik podsumowujący rok na fotoblogu – jego premiera dziś na imprezie STOLAT FOTOBLO. Po imprezie urodzinowej Jej Perfekcyjność ze znajomymi wybiera się na imprezę benefitową Parady Równości w klubie Sen Pszczoły. „Seks Pszczoły” – bo tak nazywa się wydarzenie – jest kolejnym wydarzeniem, które ma wesprzeć ideę przemarszu, jaki ulicami Warszawy przejdzie 2 czerwca 2012.


Tak wygląda aktualnie JejPerfekcyjnosc4.prv.pl


To poprzednia wersja – w serwisie Playmobile.pl


10 najpopularniejszych wpisów na fotoblogu

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!