Warszawa, 8 listopada 2011 – Trzy tygodnie potrwa internetowa walka o wybór hasła Parady Równości 2012. Do konkursu stanęło 5 sloganów wybranych przez Komitet Organizacyjny spośród blisko 50 nadesłanych propozycji. Autor/autorka zwycięskiego hasła wygra 500 zł.

Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie wydarzenia www.ParadaRownosci.eu. Do wyboru internautów i internautek jest pięć propozycji:
– Bez równości nie ma przyszłości!
– Po prostu równość!
– Stan Tęczowy!
– Wszyscy zasługują na miłość!
– Za miłość Waszą i Naszą!

To właśnie te hasła zdobyły najwięcej głosów członków i członkiń Komitetu Organizacyjnego. Na konkurs nadesłano w tym roku 46 propozycji, które musiały zostać poddane wstępnej selekcji.

– Nie było to łatwe zadanie! Musieliśmy robić dogrywkę, bowiem kilka haseł walczyło do końca o to, by móc znaleźć się w finałowej piątce. Niemniej, zestaw który ostatecznie oddajemy pod głosowanie internetowe to rzeczywiście najlepsze z nadesłanych propozycji – komentuje Jej Perfekcyjność, rzecznik prasowy Parady Równości.

Głosowanie potrwa do 30 listopada. Wszystkie osoby zainteresowane mogą oddawać głosy na najlepsze z finałowych haseł, by w ten sposób wesprzeć najlepsze. Hasło, które otrzyma najwięcej głosów, stanie się oficjalnym mottem Parady Równości 2012. Autor/autorka otrzyma zaś nagrodę w wysokości 500 zł.Ubiegłoroczny konkurs na hasło Parady Równości 2011 spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. W głosowaniu internetowym wybrano ostatecznie slogan „Wszyscy chcą kochać!”. To hasło towarzyszyło Paradzie Równości w mijającym roku i otwierało cały przemarsz.


Głosowanie na stronie www.paradarownosci.eu

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!