Warszawa, 21 października 2011 – Do końca miesiąca przesyłać można na adres konkurs@paradarownosci.eu propozycje haseł, które mają szansę stać się oficjalnym mottem Parady Równości 2012. Zwycięskie hasło poznamy po głosowaniu internetowym.

Konkurs ruszył 6 października. Dotychczas na adres Komitetu Organizacyjnego Parady Równości 2012 nadesłano kilkadziesiąt propozycji. Organizatorzy i organizatorki spodziewają się, że w ciągu najbliższych 10 dni liczba nadsyłanych propozycji wzrośnie.

– Doświadczenie uczy nas, że chętni i chętne do udziału wolą poczekać, przemyśleć swoje propozycje i dopiero wówczas nadsyłają je do nas. Spodziewamy się zatem, że w ciągu nadchodzących dni, liczba propozycji może wzrosnąć nawet dwukrotnie – komentuje Jej Perfekcyjność, rzecznik prasowy Parady Równości.

W finałowym starciu weźmie udział maksymalnie 5 haseł wybranych przez Komitet Organizacyjny we wstępnym głosowaniu. Potem decyzja należeć będzie do internautów i internautek. Wszystkie osoby zainteresowane będą mogły oddać swój głos na najlepsze z finałowych haseł, by w ten sposób wesprzeć najlepsze. Hasło, które otrzyma najwięcej głosów, stanie się oficjalnym mottem Parady Równości 2012. Autor/autorka otrzyma zaś nagrodę w wysokości 500 zł.
Ubiegłoroczny konkurs na hasło Parady Równości 2011 spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. W głosowaniu internetowym wybrano ostatecznie slogan „Wszyscy chcą kochać!”. To hasło towarzyszyło Paradzie Równości w mijającym roku i otwierało cały przemarsz.


W czerwcu 2011 hasło „Wszyscy chcą kochać!” otwierało marsz (fot. zazie.com.pl)

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!