Warszawa, 22 października 2011 – Dwie duże imprezy zakończą ten weekend w życiu Jej Perfekcyjności. Pierwsza z nich to „Odlot Przed U”, druga zaś – „Scandals Boutique / Gregory’s Birthday Bash!”

W ramach biforu goście trans zawitają w jej mieszkaniu, zwanym Meliną, by wspólnie przygotować się do wyjścia na dalsze wydarzenia nocy. Swoje przybycie potwierdziło ok. 20 osób.

– Dawno nie imprezowaliśmy razem w takim gronie – komentuje JP. – Cieszę się więc, że tyle osób zdecydowało się bawić w jednym miejscu! Mam nadzieję, że będzie to niezapomniana noc.

Powodem organizacji wydarzenia jest kolejna impreza ekipy klubu Utopia zorganizowana tej nocy w klubie De Lite. Gwiazdą wieczoru będzie MC Choral z Amsterdamu. Zagrają ponadto dj Pitu i sj Sqn. Zapowiada się więc noc pełna dobrej muzyki, doskonałego głosu MC Choral i ludzi, których łączy pasja do dobrej zabawy.
Wyjątkowość okazji polega także na fakcie, że tej nocy obchodzić będziemy urodziny właściciela Utopii, zwanego przez znajomych Królową. Trans zapowiada, że tradycyjnie zjawi się z koszem kwiatów przygotowanym na tę okoliczność.

– Ostatni czas był w Warszawie imprezowo kiepski – stwierdza Jej Perfekcyjność. – Cieszę się zatem, że nareszcie zaczyna się coś dziać. Oby przez jakiś czas tempo to zostało utrzymane. Jesień i początek zimy to tradycyjnie najlepszy czas na zabawę.

Jej Perfekcyjność dodaje także, że postara się zintensyfikować imprezy organizowane w jej mieszkaniu. Ostatnią przerwę tłumaczy nadmierną ilością obowiązków związanych z początkiem roku akademickiego.


Plakat reklamujący imprezę Utopii w klubie De Lite


„Odlot Przed U” na facebooku Meliny

MC Choral w jednym ze swoich występów na żywo

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!