Warszawa, 26 sierpnia 2011 – W sieci można już posłuchać setu dja Monky’ego z imprezy „Rok Bez U”, która w rocznicę zamknięcia Utopii odbyła się w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Ponad półtoragodzinne nagranie każdy może ściągnąć na swój komputer.

Strona www.rokbezu.pl została znów zmieniona – teraz znaleźć można na niej link do zdjęć z imprezy, które opublikowano w serwisie facebook.com oraz właśnie set dja Monky’ego w wersji do psłuchania on-line oraz do ściągnięcia na dysk twardy.

– Cieszę się, że udało się nam w ten sposób podsumować tę imprezę – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Z powodu ograniczeń powierzchniowych i czasowych, nie udało się nam udostępnić całego setu z „Rok Bez U” ale zabrakło dosłownie 20 minut.

przededniu pierwszej rocznicy zamknięcia znanego klubu Utopia, Jej Perfekcyjność postanowiła zorganizować u siebie imprezę biforową. Zjawiło się na niej ponad 25 osób, które wraz z nią wspominały to wyjątkowe miejsce. Jak podkreśliła potem trans na swoim blogu: „cieszę się, że wśród ludzi, którzy przybyli na Rok Bez U była spora część tych, którzy nigdy do niej nie zawitali. Raz, że nie czują tej straty i o tyle są szczęśliwsi. A dwa, że mimo wszystko znają mit Utopii. Wiedzą o niej, chcieliby w niej być, żałują że nie mieli okazji. I dobrze. O to chodzi. Utopia na to zasługuje.”
W minioną niedzielę minął pierwszy rok od zamknięcia Utopii. Słynny w całej Polsce ale i nie tylko klub mieszczący się dawniej przy Jasnej 1 nadal czeka na reaktywację. Bywalcy miejsca z utęsknieniem uczęszczali na imprezy organizowane po zamknięciu klubu w zaprzyjaźnionych miejscach w Warszawie – w klubie Confashion oraz De Lite.

– Na imprezie ani nie smuciliśmy się z powodu rocznicy ani tym bardziej nie cieszyliśmy się z zamknięcia – tłumaczy trans. – Po prostu wspominaliśmy to miejsce, te wszystkie doskonałe imprezy i wyrażaliśmy naszą nadzieję, że powrócą. Tym bardziej, że coraz o tym głośniej na mieście.

JP na imprezę „Rok Bez U” przyjechała specjalnie porannym pociągiem z Gdyni, prosto z urodzin, które odbywały się we Władysławowie. Wydarzenie zaplanowała bowiem już na początku wakacji. Najbliższa impreza ekipy z Utopii odbędzie się 3 września w klubie De Lite.


Tak wygląda strona RokBezU.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!