Warszawa, 22 lipca 2011 – Sześć dni zamierza spędzić w Paryżu Jej Perfekcyjność. Dokładnie za tydzień rozpoczyna pierwszą podróż do tego miasta w swoim życiu. Towarzyszyć jej będzie Pa.

Jej Perfekcyjność zatrzyma się w Paryżu w wynajętym mieszkaniu tuż obok dzielnicy gejowskiej. W pobycie towarzyszyć będzie jej bliska znajoma Pa, dla której wypad do stolicy Francji jest także pierwszym pobytem w tym mieście.

– Paryż był w zasadzie na mojej imprezowej mapie podróżniczej na razie najważniejszą czarną dziurą – wyznaje trans. – Czas ją zapełnić! Teraz będę już tylko musiał odwiedzić mniej istotne miejsca, takie jak Madryt, Barcelona, Sztokholm czy Rzym.

Trans wyleci do Paryża w piątek rano, by spędzić niemal cały dzień na zwiedzaniu miasta i poznawaniu najbliższej okolicy. Jak podkreśliła, wybrała miejsce z myślą o imprezowaniu i przebywaniu w środowisku sprzyjającycm osobom LGBTQ. Dodała także, że nie ma jeszcze dokładnych planów dotyczących miejsc, które chce odwiedzić. Wszystko bowiem zależy od oferty, jaką miejscowe kluby przygotowują na najbliższy weekend. Z pewnością jednak zamierza odwiedzić klub Queen, jako jeden z najlepszych i najbardziej znanych na świecie.
We Francji Jej Perfekcyjność zatrzyma się w wynajętym mieszkaniu niedaleko centrum Paryża. Wszystko po to, by pobyt na miejscu był jak najłatwiejszy i jak najprzyjemniejszy. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nie zna miasta i pierwsze dwa dni spędzi na pewno na wędrowaniu wzdłuż ulic, które tworzyć będą okolice jej miejsca tymczasowrgo zamieszkania.

– Dla mnie cała magia miast kryje się właśnie w takich spacerach – wyjaśnia. – Podobnie jak rok temu zwiedzałem w ten sposób Londyn, tak chcę teraz poznać Paryż. Dopiero podczas takich wędrówek można naprawdę poczuć miasto, zrozumieć jego klimat.

Aktualnie Jej Perfekcyjność przebywa w Krakowie. Do Warszawy powróci w niedzielę. W te wakacje planuje także wypad do Sopotu oraz do Władysławowa.

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!