Rewal, 8 lipca 2011 – Przebywająca od wtorku na Pomorzu Zachodnim Jej Perfekcyjność dotrze w niedzielę nad polskie morze. Zamierza na dwa dni zatrzymać się w Rewalu – swojej ulubionej nadmorskiej miejscowości.

Pobyt trans w Zachodniopomorskiem potrwa cały tydzień. Od wtorku przebywa w swojej rodzinnej miejscowości, skąd wróci do Warszawy w nadchodzący wtorek… z rowerem! W międzyczasie odwiedzi też Rewal.

– Rower kupiłem niedawno i doręczono go na adres mojego domu rodzinnego – wyjaśnia JP. – Wezmę go jednak ze sobą do Warszawy. Nie zamierzam jednak transportować go do Rewala, gdzie pojadę w niedzielę.

Pobyt nad morzem będzie krótki – trans chce po prostu odwiedzić znajomych, którzy rok rocznie nad polskim morzem organizują obóz dziennikarski. Sama Jej Perfekcyjność także brała w nim udział – najpierw jako uczestniczka a potem przez 6 lat jako instruktor dziennikarstwa radiowego. Organizujący wyjazd ogólnopolski tygodnik wraz z biurem podróży po tym, jak dowiedzieli się, że JP jest osobą trans, zrezygnowali z zapraszania jej na kolejne wyjazdy.
W tym roku Jej Perfekcyjność na pewno pojawi się jeszcze na Pomorzu. W połowie sierpnia odwiedzi Sopot w trakcie weekendu a stamtąd na 5-6 dni wybierze się do Władysławowa. Będzie to zresztą jej ostatni wakacyjny wyjazd w tym roku z dotychczas zaplanowanych. Wcześniej, w drugiej połowie lipca wybiera się na weekend do Krakowa, zaś na przełomie lipca i sierpnia odwiedzi Paryż.

– Te wakacje będą spokojniejsze od poprzednich – powiedziała. – W ubiegłym roku bowiem przesadziłem z ilością wyjazdów i podróży. W listopadzie byłem wprost wykonczony cotygodniowymi weekendowymi rozrywkami. Teraz podchodzę do sprawy ostrożniej.

Okazuje się, że jest szansa na odwiedziny jeszcze jednego miasta – w sobotę Jej Perfekcyjność odwiedzi Szczecin lub Poznań. Tego bowiem dnia planuje udział w imprezie w jednym z gejowskich klubów w jednym lub drugim miejscu.


Plaża w Rewalu

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!