Warszawa, 28 lipca 2011 – W przededniu swojego wylotu do Paryża, Jej Perfekcyjność wręczy dziś jeszcze bilety na przedpremierowy pokaz filmu „Fryzjerka”, które wygrać można było na jejperfekcyjnosc.blox.pl.

Jej Perfekcyjność zatrzyma się w Paryżu w wynajętym mieszkaniu tuż obok dzielnicy gejowskiej. W pobycie towarzyszyć będzie jej bliska znajoma Pa, dla której wypad do stolicy Francji jest także pierwszym pobytem w tym mieście.

– Paryż był w zasadzie na mojej imprezowej mapie podróżniczej na razie najważniejszą czarną dziurą – wyznaje trans. – Czas ją zapełnić! Teraz będę już tylko musiał odwiedzić mniej istotne miejsca, takie jak Madryt, Barcelona, Sztokholm czy Rzym.

Wcześniej, bo dziś, trans wręczy o godzinie 18:00 zaproszenia do kina, które przypadły osobom biorącym udział w konkursie na stronie jejperfekcyjnosc.blox.pl. Zadanie konkursowe polegało na udzieleniu mailem prawidłowej odpowiedzi na pytanie: „Na jakim kierunku zaczyna studia w tym roku Jej Perfekcyjność?” Osoby, które odbiorą dziś dwuosobowe zaproszenia na wtorkowy pokaz filmu „Fryzjerka” w kinie Wisła w Warszawie. Chodziło o amerykanistykę na Uniwersytecie Warszawskim.
Trans wyleci do Paryża w piątek rano, by spędzić niemal cały dzień na zwiedzaniu miasta i poznawaniu najbliższej okolicy. Jak podkreśliła, wybrała miejsce z myślą o imprezowaniu i przebywaniu w środowisku sprzyjającycm osobom LGBTQ. Dodała także, że nie ma jeszcze dokładnych planów dotyczących miejsc, które chce odwiedzić. Wszystko bowiem zależy od oferty, jaką miejscowe kluby przygotowują na najbliższy weekend. Z pewnością jednak zamierza odwiedzić klub Queen, jako jeden z najlepszych i najbardziej znanych na świecie. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że nie zna miasta i pierwsze dwa dni spędzi na pewno na wędrowaniu wzdłuż ulic, które tworzyć będą okolice jej miejsca tymczasowrgo zamieszkania.

– Dla mnie cała magia miast kryje się właśnie w takich spacerach – wyjaśnia. – Podobnie jak rok temu zwiedzałem w ten sposób Londyn, tak chcę teraz poznać Paryż. Dopiero podczas takich wędrówek można naprawdę poczuć miasto, zrozumieć jego klimat.

Wyjazd do Paryża jest jednym z kolejnych wakacyjnych wypadów trans. Dotychczas odwiedziła już Pomorze Zachodnie, w tym Rewal oraz Kraków. W sierpniu wybiera się jeszcze na 4 dni do Sopotu oraz na 6 dni do Władysławowa. W ten sposb zakończy się okres podróżowania JP w wakacje 2011. Trans nie wyklucza jednak wyjazdu do Kijowa w październiku.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!