Warszawa, 13 lipca 2011 – Stało się, pierwszy tysiąc zdobyty! Tyle osób polubiło stronę Jej Perfekcyjności na facebook.com.

Po wielu kłopotach z facebookiem, kilkukrotnym blokowaniu profilu i usuwaniu stron Jej Perfekcyjności, ostatecznie udało się poradzić sobie z amerykańskim serwisem i zgromadzić aż 1000 osób na swoim profilu.

– Cieszę się, że nikt już nie chce zamykać czy blokować mojej strony – powiedziała trans. – Dotychczasowe działania były bowiem zupełnie bezpodstawne i skutecznie utrudniały mi gromadzenie kontaktów, które po każdej blokadzie musiałem zbierać od nowa.

Jej Perfekcyjność podkreśla, że z racji tego, że jest „osobą budzącą skrajne emocje” wie, że nie jest łatwo kliknąć „Lubię to!” przy jej nazwisku na facebook.com. Niemniej, jak podkreśla, cieszy się z tego, że znalazło się już tyle osób, które to zrobiły.
Zdecydowanie szybciej szło zbieranie osób wspierających walkę o odblokowanie Jej Perfekcyjności na facebooku. Strona „Odblokujcie Jej Perfekcyjność!” zgromadziła do dziś ponad 1020 osób.


Ponad 1000 osób lub JP na facebooku

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!