Warszawa, 30 maja 2011 – Osiem lat temu powstał blog Jej Perfekcyjności. Najpierw jako nickolas.blog.pl, potem szybko przemianowany na duzyformat.blog.pl. Trans zapowiada, że dziś opublikuje urodzinową notkę.

A już teraz zajrzeć można na specjalną stronę www.8LatBlo.pl, którą z okazji urodzin uruchomiła Jej Perfekcyjność. Znaleźć na niej można kilka ciekawostek dotyczących jej bloga i obchodzonych dziś urodzin.

– Jeszcze dziś postaram się napisać nową notkę – deklaruje Jej Perfekcyjność. – Nie wypada mi dziś zapominać o czytelnikach i czytelniczkach duzyformat.blog.pl. Mam tylko nadzieję, że uda mi się znaleźć czas na to w natłoku obowiązków. Będę się bardzo starać!

Blog Jej Perfekcyjności odwiedza rocznie ok. 20 tys. osób. Jego popularność – mimo zmiennej częstotliwości publikowania na nim notek przez autorkę – w zasadzie nie zmienia się od lat. To cieszy Jej Perfekcyjność, która podkreśla, że w kulturze obrazkowej o wiele większą popularnością cieszy się jej fotoblo.
Po założeniu fotobloga, odwiedzalność duzyformat.blog.pl nieznacznie spadła. Jej Perfekcyjność podkreśla zawsze, że duzyformat.blog.pl powstaje tylko i wyłącznie dla niej. I rzeczywiście, w przeszłości zdarzało się jej mieć z tego powodu problemy. Słynąca z ciętego języka i bezwarunkowej szczerości, trans zrażała w ten sposób do siebie ludzi – znajomych, przełożonych, zwierzchników i obcych. Zawsze jednak podkreślała, że prawda – taką, jak ją widzi – jest dla niej najważniejsza.

– Przez bloga miałem wiele problemów w ciągu 8 lat jego istnienia – wspomina JP. – Kilka osób mnie wyoutowało, straciłem wielu znajmych, przestałem jeździć na obóz dziennikarski, wyszła na jaw sprawa bójki z Dodą… Wszystko to i dużo więcej znalazło się właśnie tam.

Jej Perfekcyjność podkreśla zawsze, że traktuje wszystkie te negatywne wydarzenia jako cena, którą płacić musi za prowadzenie „swojego blo”, jak nazywa duzyformat.blog.pl. W artykule „Mężczyzna źle przebrany za kobietę” w Onet.pl Jej Perfekcyjność podkreśliła jednak: „to jest cena za to, że budzę się codziennie rano i mówię sobie: >Jestem wobec siebie okej<. Chcę tę cenę płacić.


Strona 8LatBlo.pl


Tak dziś wygląda duzyformat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!