Warszawa, 15 maja 2011 – Gościem programu „Lepiej późno niż wcale” w radiu TOK FM będzie dziś Jej Perfekcyjność. Od 23:00 trans opowiadać będzie o Paradzie Równości i Queer UW.

Rozmowę poprowadzą Krzysztof Tomasik i Mariusz Kurc. Jak zapowiada JP, rozmowa będzie próbą wyjaśnienia pewnych kwestii i opowiedzenia zarówno o planach związanych z 11 czerwca jak i działanością Queer UW.

– Moim obowiązkiem, jako rzecznika prasowego Parady Równości 2011, jest opowiadanie o tym wydarzeniu, zapowiadanie tego, co się ma 11 czerwca wydarzyć – komentuje Jej Perfekcyjność. – Dlatego z chęcią przyjąłem zaproszenie do audycji. TOK FM jest nie tylko radiem dobrym, ale do tego wpływowym i ciekawym, sam czasem także go słucham.

Audycja „Lepiej późno niż wcale” jest jedynym w Polsce radiowym programem dedykowanym sprawom środowiska LGBTQ. W ostatnich odcinkach pojawili się m.in.: Karol Radziszewski, Wojciech Kowalik, Suzi Andreis, Magda Farat „Megi”, Marta Cabianka i Joanna Krakowska. W audycjach autorzy i autorki starają się poruszać kwestie istotne dla osób LGBTQ, które aktualnie dotykają ich w Polsce.
Zaproszenie dla Jej Perfekcyjności ma związek z planowaną za niecałe 4 tygodnie Paradą Równości 2011 oraz działalnością Queer UW, która realizuje się między innymi w zaplanowanej na 3-4 czerwca konferencji „Strategie queer” oraz organizowanym przez nią Tygodniem Równości na Ursynowie w dniach 4-11 czerwca.

– Wiem, że pora jest niesprzyjająca, ale zapraszam wszystkich do słuchania – reklamuje JP. – Mam nadzieję, że uda mi się zmierzyć z dwójką prowadzących i opowiem o Paradzie Równości i Queer UW w należyty i jasny sposób.

Nagrania z programu są dostępne kilka dni po audycji na stronie radia TOK FM pod adresem www.tok.fm.

/TOK FM/

Wypowiedz się! Skomentuj!