Warszawa, 31 maja 2011 – Michaël Canitrot zagra podczas Parady Równości 2011! Francuska megagwiazda muzyki house pojawi się na jednej z platform, na której da dwugodzinny set w trakcie marszu oraz na Miasteczku Równości!

Dzień wcześniej Michaël Canitrot zagra na oficjalnym Before Party Parady Równości 2011 w klubie Capitol przy ul. Marszałkowskie 115 – tuż przy pl. Bankowym, gdzie w sobotę po Paradzie Równości rozstawi się po raz pierwszy w historii Miasteczko Równości.

Znany doskonale wszystkim fanom muzyki house’owej i klubowej – twórca cyklu „So, Happy In Paris?” – Michaël Canitrot będzie gwiazdą tegorocznej Parady Równości 2011! Francuski dj zagra podczas marszu dwugodzinny set. Muzyk, producent i remikser spod znaku house i soulu. Najbardziej znany za sprawą kompilacji „So, happy In Paris?”. Perfekcjonista w każdym calu. Gra w najlepszych klubach Francji, Hiszpanii, USA i Japonii. Twórca i reżyser projektów muzycznych dla luksusowych marek – Diora, Cartiera, Versace, D&G oraz Prady. Ponadto tworzy również dla kabaretu „Crazy Horse”. Stworzył motyw przewodni dla Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes na potrzeby przechadzania się gwiazd po słynnym czerwonym dywanie.

– Michaël Canitrot występował do tej pory w Polsce jedynie na dwóch czy trzech zamkniętych imprezach klubowych, teraz – po raz pierwszy – pojawi się na imprezie otwartej dla wszystkich – wyjaśnia Jej Perfekcyjność, rzecznik prasowy Parady Równości 2011. – Cieszymy się, że udało się nam go do nas zaprosić i że przyjął zaproszenie. Jesteśmy pewni, że set, który zagra podczas Parady Równości 2011 będzie muzycznym wydarzeniem i dlatego już teraz zapraszamy wszystkich fanów i wszystkie fanki dobrego grania! Chodźcie z nami!

Tegoroczna Parad Równości rozpocznie się o godzinie 13.00 na placu przy Sejmie RP. Finałem tegorocznego marszu będzie Miasteczko Równości, rozstawione na pl. Bankowym. Przez kilka godzin po zakończeniu przemarszu będzie można w tym miejscu usiąść, odpocząć i cieszyć się wolnością w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Podczas Miasteczka Równości zaprezentują się m.in. kluby, organizacje pozarządowe i partie polityczne.

 

Dzień wcześniej Michaël Canitrot zagra na oficjalnym Before Party Parady Równości 2011 w klubie Capitol przy ul. Marszałkowskie 115 – tuż przy pl. Bankowym, gdzie w sobotę po Paradzie Równości rozstawi się po raz pierwszy w historii Miasteczko Równości.

Oto bowiem impreza będąca definicją słowa glamour powraca do Warszawy! Już w piątek 10 czerwca w ekskluzywnych, barokowych wnętrzach Klubu Capitol bawić się będziemy na „So, Happy In Paris?” – autorskiej imprezie Michaëla Canitrot!

Francuska gwiazda w towarzystwie ulubionych warszawskich djów – Dio, Chrissa Jaxxa i Tenesseego, przy akompaniamencie saksofonu i wokalu na żywo, zatrzyma gości na parkiecie do rana, wciąż błagających o więcej. Ale to nie wszystko! Nim klub rozgrzeje się w rytm Michaëlowego „Desire”, gości czeka pokaz kolekcji Kamili Zielińskiej. Dodajmy do tego loterię z ekskluzywnymi nagrodami, słodkie niespodzianki od Lolas Cupcakes, show taneczne i wyjątkową publiczność…  W skrócie – szykuje się wieczór, jakiego nigdy wcześniej nie dane było gościom przeżyć, i którego długo nie zapomną! Wstęp 20 zł lub z zaproszeniami. Wkrótce na stronie ParadaRownosci.eu oraz na facebook.cm/paradarownosci2011 do wygrania wejściówki na tę imprezę.

Wraz z Michaëlem Canitrotem na platformie podczas Parady Równości zagrają dj Monky, dj Tenessee i dj Hanna Bernard. Wszyscy trzej są doskonale znanymi w Warszawie i w całej Polsce muzykami spod znaku muzyki house i razem z twórcą cyklu „So, Happy In Paris?” zapewnią muzyczną oprawę godną największej regularnej pokojowej manifestacji w Polsce. Szczegółowe informacje na ich temat znaleźć można na stronie www.paradarownosci.eu.


Michael Canitrot gwiazdą Parady Równości 2011

/Życie Warszawy/

Wypowiedz się! Skomentuj!