Warszawa, 18 kwietnia 2011 – Wczesnym popołudniem przedstawione zostaną dwie propozycje logotypu. To internauci, w czasie tygodniowego głosowania, zadecydują, który z nich stanie się oficjalnym znakiem tegorocznego święta.

Organizatorzy nie chcą na razie zdarzać jak będą wyglądać propozycje. Wiadomo jedynie, że jedno z nich przedstawiać będzie całą sylwetkę Paris Hilton, drugie zaś – jej popiersie. Wykonane mają być, jak zwykle, w specyficznej technice, która wykorzystuje kolorowe kształty geometryczne do oddania światło-cienia i trójwymiarowości postaci. Tą samą metodą wykonano prawie wszystkie dotychczasowe logotypy Dnia Paris Hilton.

– Oba projekty zostały przygotowane przez Formację Różowe Saneczki – wyjaśnia Jej Perfekcyjność z Formacji. – Rok rocznie staramy się przygotować kilka opcji i pozostawić wybór innym. Dwie prpozycje na jutro są już gotowe i czekają na prezentację.

O starcie głosowania poinforumujemy na stronie www.DzienParisHilton.blox.pl oraz na stronie facebook.com/DzienParisHilton.

/Życie Warszawy/

Wypowiedz się! Skomentuj!