Warszawa, 19 lutego 2011 – Z okazji urodzin serwisu, Jej Perfekcyjność tajemniczo zapowiada imprezę urodzinową. Na razie wiadomo o niej tylko tyle, że odbędzie się… w innym niż 19 marca terminie.

Podczas czwartych urodzin informowaliśmy, że w minionym roku stronę odwiedziło ponad 50 tys. osób. W tym roku popularność serwisu jest jeszcze większa. Także dzięki pojawiającym się w mediach informacjom i artykułom poświęconym trans.

– Strasznie się cieszę, że piąte urodziny już tak blisko! – powiedziała JP. – To już ponad 1800 dni istnienia tej witryny i setki tysięcy znaków, które na niej opublikowano.

Pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny 19 marca 2006. Jej głównym celem jest informowanie o życiu i działalności znanej trans Jej Perfekcyjności. Jedną z flagowych akcji jest Zapytaj Jej Perfekcyjność, dzięki której każdy może oczekiwać publicznej odpowiedzi na zadane trans pytania. Od roku 2008 serwis jest także patronem medialnym Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.
Od początku istnienia strony zmieniło się niemalże wszystko. Niezmienne pozostają tylko dwie rzeczy: ascetyczna szata graficzna oraz… główna bohaterka zamieszczanych tutaj informacji. Od 2008 roku działa parodia serwisu, której główną bohaterką jest… Jej Performatywność. Informowaliśmy o tym tutaj.

– Impreza urodzinowa będzie wyjątkowa – zapowiada trans. – Chcę uświetnić pięciolecie strony i dać trochę dobrej zabawy swoim znajomym. Urodziny nie odbędą się jednak 19 marca, bowiem tego dnia jestem już zaproszony na inną imprezę urodzinową.

JejPerfekcyjnosc.blox.pl rok temu został najpopularniejszym trans-blogiem w Polsce.


JejPerfekcyjnosc.blox.pl


Tak wyglądało zaproszenie na 4 urodziny strony

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!