Warszawa, 24 lutego 2011 – Zapowiada się kolejny udany weekend pełen imprez. W piątek Jej Perfekcyjność odwiedza Łódź a w sobotę szykuje się na wielkie przyjęcie urodzinowe.

Łódź jest jednym z miast najczęściej odwiedzanych przez trans w celach imprezowych. Jak podkreśla Jej Perfekcyjność, nie jest to miasto „pod tym względem wyjątkowe” ale bliskość geograficzna powoduje, że często wybiera się tam na zabawę.

– Poza tym mam w Łodzi wielu znajomych i chętnie się z nimi widuję – wyjaśnia JP. – Tym razem dodatkowo do tego miasta ciągną mnie inne sprawy, ale to tylko pretekst. Łódź to miła odmiana.

Jej Perfekcyjność nie potrafiła jeszcze sprecyzować, o której dokładnie znajdzie się w Łodzi, jednakże z racji „innych obowiązków”, na pewno przybędzie do miasta szybciej niż zwykle. Nie wiadomo także jeszcze czy JP po imprezie zamierza od razu wracać do Warszawy porannym pociągiem, czy też nocować będzie u swojej znajomej Go.
Wiadomo natomiast, że w sobotę bawić się będzie w Warszawie w klubie Mandala. Tam bowiem swoje urodziny organizuje znajoma JP, Ka. Trans podkreśliła, że miejsce przy ul. E. Plater jest jej znane, bowiem uczestniczyła tam w kilku okazjonalnych wydarzeniach. Stwierdziła, że miejsce to jest „ciekawe i całkiem inne niż to, co widuje co tydzień”. Dlatego z tym większą radością wybiera się na zaplanowaną tam zabawę. Tej nocy muzykę w klubie zapewniają: „reggae i dancehall od Pabla, soul, funk, disco i rap od Shafta”.

– Na pewno nie spędzę tam całej nocy, ale zaliczenie miejsca innego niż zwykle jest zawsze dobrym pomysłem – stwierdziła Jej Perfekcyjność. – Wraz z odskocznią, jaką będzie piątkowa wizyta w Łodzi, weekend zapowiada się naprawdę ciekawie.

W nieodległych planach JP jest także wizyta w Krakowie, jednakże trans nie potrafiła jeszcze określić, kiedy się tam wybierze. Celem wypadu ma być, oczywiście, udział w zabawach organizowanych w tamtejszych klubach.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!