Warszawa, 30 stycznia 2011 – 500 wpisów w ciągu 1 roku. Fotoblog Jej Perfekcyjności, który wznowił działalność, obchodził swoje pierwsze urodziny 27 stycznia. Piątkowe 24th Floor-Sitting Party „Picture Yourself” było elementem obchodów tej rocznicy.

Fotoblog JejPerfekcyjnosc4.prv.pl odrodził się 27 stycznia 2010, po usunięciu poprzedniej jego wersji z serwisu sieci Play. Tam funkcjonował wcześniej – będąc najpopularniejszym fotoblogiem serwisu – przez bardzo długi czas. Przeniesienie spowodowane było zmianami w samej strukturze serwisu.

– Po prostu ktoś „na górze” postanowił, że nie będą dalej prowadzić fotoblogów – wyjaśnia trans. – Trochę szkoda, ale nie poddałem się i założyłem nowego fotobloga. Tym bardziej, że wiem, że moi znajomi bardzo go lubią.

O sprawie pisaliśmy tutaj – serwis playmobile.pl zapowiedział użytkownikom w specjalnej wiadomości, że tym, którzy wyrażą chęć, ocalą blogi. Jej Perfekcyjność podkreśla, że nikt potem z nią się w tej sprawie nie kontaktował. Ponad 10,5 tys. zdjęć i blisko 2 tys. wpisów po ponad 3 latach istnienia fotobloga zostało skasowanych bezpowrotnie. Trans nawet nie podejmowała próby archiwizacji – podkreśliła, że jest to fizycznie niemożliwe. Poza tym, jak wytłumaczyła, wszystkie zdjęcia posiada w oryginalnej wersji na swoim komputerze.
Nowy fotoblog ruszył 27 stycznia, choć fakt jego istnienia trans zdradziła dopiero 1 lutego. Przez kilka dni prowadziła oba blogi jednocześnie. Od samego początku nowy fotoblog przypominać miał wyglądem… facebook.

– Pomyślałem, że to dość zabawne i ułatwi intuicyjne poruszanie się po zawartości – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Nikt się zresztą na to jeszcze nie skarżył, więc sądzę, że to było dobre rozwiązanie.

Z okazji rocznicy powstania fotobloga, Jej Perfekcyjność w miniony piątek reaktywowała Floor-Sitting Party. Słynne domówki powróciły po ponad rocznej przerwie. Dwudziesta czwarta edycja nosiła nazwę „Picture Yourself” a jedną z atrakcji było profesjonalne studio uruchomione na ten wieczór w mieszkaniu JP. Wszyscy goście trans odbyli podczas dwugodzinnej imprezy błyskawiczne minisesje zdjęciowe,

Filmik podsumowujący rok 2010 na fotoblogu JP


Tak wyglądał stary fotoblo Jej Perfekcyjności


Fotoblog JejPerfekcyjnosc4.prv.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!