Warszawa, 27 stycznia 2011 – To już jutro: wielki powrót słynnych domówek Jej Perfekcyjności! 24th Floor-Sitting Party „Picture Yourself” ma zgromadzić blisko 30 osób, które przez dwie godziny będą gościć w mieszkaniu trans na warszawskiej Ochocie.

Wśród atrakcji, które zdradziła Jej Perfekcyjność, pojawiły się m.in. występ dja Alexa Eflera z Radia Glam oraz… indywidualna sesja zdjęciowa dla wszystkich uczestników wydarzenia w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym studio fotograficznym w mieszkaniu JP!

– Żyjemy w kulturze obrazkowej, nie ma co udawać, że jest inaczej – mówi trans. – Coraz częściej ważniejsze od imprez klubowych są zdjęcia z tych imprez, które udostępniamy innym w portalach społecznościowych. 24 F-SP ma do tego nawiązywać.

Okazją dodatkową, także związaną ze zdjęciami, jest rocznica uruchomienia fotobloga Jej Perfekcyjności. Rok temu serwis playmobile.pl zlikwidował społeczność, do której należała Jej Perfekcyjność. W ramach społeczności, od początku istnienia sieci Play w Polsce, JP prowadziła w serwisie swojego fotobloga. W styczniu 2010 wszystkie blogi zostały usunięte i trans musiała zacząć od nowa – tym razem w serwisie blogspot.com. Wszystko to złożyło się na kształt nadchodzącej imprezy.
Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 4 lat średnio raz na 2,5 miesiąca. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk Kaim. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

– Chcę żeby imprezę zapamiętano na długo – marzy Jej Perfekcyjność. – Dlatego chcę przygotować kilka atrakcji, które przez dwie godziny dostarczą nam wszystkim rozrywki i sprawią, że będziemy dobrze wspominać wieczór. Nie jest to łatwe, bo moi goście wiele już widzieli.

Do niedzieli wszystkie zaproszone osoby miały czas na potwierdzanie przybycia na imprezę. Ostatecznie uczyniło tak blisko 30 spośród tych, którzy otrzymali propozycję wzięcia udziału w wydarzeniu. Trans powiedziała, że cieszy się na myśl, że w wydarzeniu weźmie udział tak dużo nowych osób.


Fragment zaproszenia na 24th Floor-Sitting Party „Picture Yourself”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!