Warszawa, 5 stycznia 2011 – To już w zasadzie pewna wiadomość: jeszcze w tym miesiącu odbędzie się 24th Floor-Sitting Party! Słynne imprezy trans wracają.

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Ostatnia z imprez Floor-Sitting Party odbyła się bowiem… 24 października 2009! Od ponad roku Jej Perfekcyjność milczała na ich temat, aż ostatecznie postanowiła zorganizować kolejną edycję.

– Był taki moment w moim życiu, że nie miałem zwyczajnie na to czasu – wyjaśnia. – Przygotowanie każdego F-SP to nie tylko sporo kasy ale także dużo roboty i logistycznego zgrywania szczegółów.

Trans podkreśla, że zdecydowała się na organizację 24th Floor-Sitting Party po konsultacjach ze znajomymi. W rozmowach podkreślali bowiem często, że brakuje im imprez, a ich koncepcja się nie przeżyła i po tak długiej przerwie mają one szansę znów zaistnieć i stać się ważnym wydarzeniem gejowskiej Warszawy.
Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 4 lat średnio raz na 2,5 miesiąca. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk Kaim. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

– Na razie nie zdradzam szczegółów – podkreśla JP. – Są one zresztą w trakcie dogrywania i nie chcę za wiele mówić w tej kwestii. Myślę jednak, że uda mi się zaskoczyć gości i godnie oraz z rozmachem powrócić do tradycji Floor-Sitting Party.

Wstępny termin dwudziestej czwartej edycji imprezy to – jak udało się nam nieoficjalnie ustalić – 28 stycznia. Sama JP, pytana o ten termin, nie potwierdza ani nie zaprzecza. Tradycyjnie podkreśliła jedynie, że informacje na temat F-SP trafią tylko i wyłącznie do zaproszonych i potwierdzonych gości imprezy.


Tak wyglądało zaproszenie na 21. edycję F-SP

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!