Warszawa, 23 stycznia 2011 – W najbliższy piątek impreza Floor-Sitting Party przeżyje swój renesans. Reaktywowany po przerwie event na dziś ma wyznaczony termin potwierdzania przybycia przez zaproszonych gości.

Ostatnia z imprez Floor-Sitting Party odbyła się bowiem… 24 października 2009! Od ponad roku Jej Perfekcyjność milczała na ich temat, aż ostatecznie postanowiła zorganizować kolejną edycję. 24th Floor-Sitting Party odbędzie się w piątek 28 stycznia 2011 i będzie zarazem świętowaniem rocznicy powstania fotobloga trans.

– Bardzo się cieszę, że już tyle osób potwierdziło swoje przybycie! – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Zapowiada się naprawdę fajna impreza z mnóstwem miłych niespodzianek! Chcę, żeby reaktywacja F-SP była naprawdę wielkim świętem dla nas wszystkich.

Trans podkreśla, że zdecydowała się na organizację 24th Floor-Sitting Party po konsultacjach ze znajomymi. W rozmowach podkreślali bowiem często, że brakuje im imprez, a ich koncepcja się nie przeżyła i po tak długiej przerwie mają one szansę znów zaistnieć i stać się ważnym wydarzeniem gejowskiej Warszawy.
Floor-Sitting Party to słynne domówki mniejszości seksualnych u Jej Perfekcyjności, organizowane w jej mieszkaniu od ponad 4 lat średnio raz na 2,5 miesiąca. Na zamkniętych wydarzeniach zawsze obecne jest ciasto przygotowane przez gospodynię, a podczas imprez goście uczestniczą w wydarzeniu artystycznym, zaplanowanym przez nią na konkretny wieczór. Imprezy Jej Perfekcyjności zawsze zamknięte są dla mediów. Kilka edycji zmieniało jednorazowo zasady obowiązujące na F-SP, a na dwie edycje wpuszczono przedstawicieli mediów mniejszości seksualnych. Podczas F-SP swoje prace prezentowały m.in. Asia Gąska i Marta Grodner, na żywo grał DJ Maniek a śpiewał Patryk Kaim. Sety muzyczne dla gości Jej Perfekcyjności przygotowywali m.in. DJ Hugo, DJ Alex Efler i DJ Mmikimaus. Wszelkie informacje o imprezie dostępne są tylko dla gości, po zalogowaniu się na stronie FloorSittingParty.prv.pl.

– Jedyne, co mogę zdradzić, to że w moim mieszkaniu zagra tego wieczoru jeden z najlepszych i najbardziej znanych warszawskich djów – powiedziała trans. – Będą także inne atrakcje, ale o nich będą wiedzieć już tylko goście, którzy potwierdzą przybycie. To przecież tradycja Floor-Sitting Party.

Goście, jak podkreśla JP, muszą potwierdzić swoje przybycie metodą „tradycyjną”, czyli poprzez e-mail. Mimo, że uczestnicy wydarzenia mogą o nim dyskutować na specjalnej stronie w serwisie facebook.com, to trans nie respektuje zaproszeń potwierdzonych za pomocą tejże strony. Podkreśliła, że ważne jest dla niej minimum wysiłku, jaki muszą wykonać uczestnicy F-SP wysyłając do niej maila.


Fragment zaproszenia na 24th Floor-Sitting Party

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!