Warszawa, 16 grudnia 2010 – Niedługo cieszyła się swoim nowym profilem Jej Perfekcyjność. Wczoraj wieczorem administracja serwisu zablokowała jej konto. To już czwarty raz, gdy usuwa się ją z serwisu.

Powód, jak podaje JP, jest znów ten sam. Chodzi o podawanie „nieprawdziwych danych osobowych”. Serwis znów domaga się od Jej Perfekcyjności podania „prawdziwych danych” i przesłania skanu dokumentu potwierdzającego taki stan faktyczny.

– Nawet mnie już to nie denerwuje – wyznaje JP. – Od samego początku, gdy założyłem profil, wiadomo było, że mnie zablokują. Żartowaliśmy nawet ze znajomymi na temat zakładów kiedy to się stanie.

Jej Perfekcyjność została kilka tygodni temu ostatecznie usunięta z Facebooka. Stało się to po trzeciej już blokadzie jej konta. Po długiej wymianie maili z administracją facebooka, serwis postanowił znieść blokadę. Po kilku dniach jednak konto JP ostatecznie i nieodwołalnie usunął. Trans wstrzymała się z założeniem kolejnego. Prawie dwa tygodnie temu zdecydowała się jednak na zmianę decyzji.
JP podkreśla, że podjęła tę decyzję pod wpływem znajomych i przyjaciół, którzy ją do tego namawiali. Podpowiadali, że skoro powstają na jej temat książki i materiały medialne, to nie powinno być problemu z uznaniem jej tożsamości przez administrację facebooka. Niestety, mylili się.

– Najgorsze jest to, że ostała się moja strona facebook.com/jejperfekcyjnosc, ale nie mam do niej dostępu! – wyjaśnia trans. – Nie mogę się aktualnie na nią w żaden sposób wejść, by cokolwiek tam napisać. To paranoja! A najśmieszniejsze, że w sprawie adresu i przerw w działaniu strony korespondowałem ostatnio z facebookiem w bardzo miłej atmosferze. Co więcej – administracja spełniła moje prośby dwa dni przed blokadą!

Trans zdradziła, że udało się jej już w sprawie zablokowanego konta odezwać do administracji facebooka. Otrzymała także pierwszą odpowiedź – tradycyjnie już, administratorzy domagają się w niej „podania prawdziwych danych” i przesłania skanu dokumentów. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że będzie podejmować dalsze działania mające na celu odblokowanie konta. Jak podkreśliła – zależy jej przede wszystkim na odzyskaniu dostępu do strony facebook.com/jejperfekcyjnosc.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!