Warszawa, 20 grudnia 2010 – Zamiast Wigilii, będzie Queerilia. Jej Perfekcyjność ze znajomymi organizuje spotkanie świąteczne w nietypowym wydaniu.

Wszystko odbędzie się dziś w mieszkaniu JP. Trans spodziewa się przybycia kilkunastu gości. Wszyscy zapowiedzieli się z wyprzedzeniem i zaplanowali przyniesienie potraw, które uznają za właściwe.

– Cieszę się, że uda się nam spotkać przed rozjazdami przed Świętami – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Dodatkowo ważne dla mnie jest to, że atmosfera tego wydarzenia będzie zupełnie inna niż w tradycyjnych spotkaniach świątecznych.

Jej Perfekcyjność podkreśliła, że podczas spotkania nie będzie na pewno dzielenia opłatkiem czy też innych tradycyjnie świątecznych zwyczajów. Organizatorka podkreśliła, że celem spotkania nie jest świętowanie z okazji Bożego Narodzenia a wspólne spędzenie czasu w gronie bliskich znajomych z okazji końca roku i „cieszenie się swoją obecnością”. Jest to bowiem ostatnie spotkanie w pełnym gronie przed końcem roku 2010.
Święta oraz zabawę sylwestrową wszyscy zebrani spędzą rozłącznie. JP podkreśliła, że – zgodnie ze swoim zwyczajem – nie zamierza wybierać się nigdzie 31 grudnia. Wieczór ten spędzi w domu. Część z gości, których dziś u siebie przywita JP, zamierza wynając apartament, w którym spędzą noc z 31 grudnia na 1 stycznia. Dlatego też dzisiejszy wieczór ma dla wszystkich charakter wyjątkowy.

– Jedną z przygotowanych przeze mnie rzeczy jest queernik, czyli odpowiednio spreparowany piernik – żartuje Jej Perfekcyjność. – Bardzo lubię piec ciasta, więc mam nadzieję, że cała blacha zostanie dzisiaj przez gości zjedzona!

Jej Perfekcyjność wyjeżdża z Warszawy na Święta w najbliższy czwartek. Do stolicy wróci 28 grudnia.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!