Nie rozumiem ludzi, którzy umierają po jednej nocy imprez.
Dlatego ucieszyłam się, że niewiele jest takowych jeśli o
tę konferencję idzie. Zebrali się i po całym dniu bardzo
intensywnych zajęć, poszli na imprezę. Odwiedziliśmy
klub Androgin. Bardzo specyficzny, ale i fajny także.
Bawiłam się doskonale. Podrywali mnie dwaj
młodzi, ładni chłopcy. Może stąd moja ocena
minionej nocy… No, tak czy owak, było
bardzo, bardzo fajnie. I na tak. I tanio.
 |
| Zajęcia o stereotypach |
 |
| Jest zaangażowanie! |
 |
| Przerwa kawowa |
 |
| Początkowo ludzi było mało |
 |
| Szaleństwo? |
 |
| I się sporo ludzi zrobiło! |
 |
| Roman szaleje |
 |
Sasha to jeden z dwóch chłopców, co mnie wyrywali |
 |
| Drag queen były bardzo dobre |
 |
| Światło, muzyka, ogień, to jest show! |
Dodaj komentarz