Warszawa, 31 października 2010 – Choć nie posiada profilu na facebooku, Jej Perfekcyjność za pomocą swojej strony, nadal pozostaje w kontakcie z innymi. Na popularnym portalu społecznościowym liczba jej znajomych przekroczyła 400.

Strona nie istnieje jeszcze nawet miesiąc a już udało się zgromadzić na niej tak dużo znajomych i przyjaciół Jej Perfekcyjności. Założony 8 października kontakt miał być odpowiedzią na przedłużającą się blokadę Jej Perfekcyjności.

– Serwis trzymał mnie w zawieszeniu przez jakieś 8 tygodni! – przypomina sobie JP. – Po odblokowaniu mnie okazało się, że nie mam strony, która służyła mi wcześniej do utrzymywania kontaktów z innymi. Ponieważ administracja nie przywracała jej długo, założyłem nową.

Krok Jej Perfekcyjności, jak się okazało, był słuszny. Oto bowiem facebook po 4 dniach po odblokowaniu konta Jej Perfekcyjności, postanowił zablokować ją znów. Po krótkiej wymianie maili, odpisał trans, że jej konto zostało ostatecznie usunięte z serwisu, nie może być przywrócone i że więcej nikt nie będzie się z nią w tej sprawie kontaktował. Trans pozostała więc jedynie ze swoją stroną.
Na szczęście jednak, m. in. dzięki zaangażowaniu znajomych i przyjaciół w akcję Odblokujcie Jej Perfekcyjność na facebooku, stan ilościowy kontaktów JP powoli wraca do normy. Przekroczenie 400 osób oznacza, że jest bardzo bliska dotarcia do liczby znajomych, jaką miała przed pierwszą blokadą facebookową. Wówczas bowiem do znajomości z Jej Perfekcyjnością przyznawało się ponad 440 osób.

– Mam wielką nadzieję, że tym razem już nic nie przeszkodzi mi w normalnym działaniu – powiedziała trans. – Oczywiście, od facebooka nie zależy moje życie, ale jednak póki serwis ten jest popularny, ułatwia mi kontaktowanie się z innymi. I dlatego nadal chcę mieć tam stronę.

Posiadanie strony w serwisie zamiast profilu oznacza, że JP nie może dodawać innych do znajomych. Nie może także oglądać wpisów innych osób na ich ścianach, używać czata oraz wysyłać/odbierać wiadomości. Może jedynie działać w obrębie swojej strony – dodając wpisy, czy odpowiadać na komentarze innych osób.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!