Warszawa, 8 października 2010 – Nic nie powstrzyma Jej Perfekcyjności od imprezowania. Trans spędzi pierwszy od ponad miesiąca weekend w Warszawie i zapowiada, że zjawi się na kilku imprezach. W tym na najważniejszej: Scandals Boutique.

Choć bowiem klub Utopia nadal nie ma siedziby i wciąż jest w trakcie przeprowadzki z ul. Jasnej 1 do nowego miejsca – adres którego trzymany jest w tajemnicy – osoby związane z klubem organizują imprezę. Scandals Boutique, czyli tradycyjna sobotnia impreza odbędzie się gościnnie w klubie Confashion.

– To superpomysł! – ekscytuje się Jej Perfekcyjność. – Myślę, że stali bywalcy Utopii będą nim zachwyceni! Wszyscy stęskniliśmy się już za naszymi ulubionymi wydarzeniami, więc będzie doskonała okazja i fajne miejsce na spotkanie się po dłuższej przerwie.

JP cieszy się dodatkowo dlatego, że najbliższy weekend miał być pierwszym od zamknięcia Utopii, który planowała spędzić w Warszawie a nie na wyjazdach. Trans otrzymała już imienne zaproszenie na imprezę i zapowiedziała, że „na 100 procent” zjawi się przy Moliera 2/4. Wbrew plotkom, nie będzie to miejsce, gdzie znajdzie się nowa siedziba Utopii. Confashion to klub, który gościnnie i po przyjacielsku zgodził się na zaproszenie stałych bywalców z Jasnej 1 na tą niezwykłą noc. Dress code imprezy to „Angels and Devils”.
To jednak nie koniec imprez. Bezpośrednio przed zabawą na Scandals Boutique, trans zapowiedziała obecność na domówce, którą przygotowuje jej przyjaciel Pi. Ma być to rozgrzewka przed zabawą w utopijnym stylu. Trans zapowiedziała także, że bawić się będzie także w piątek, bowiem nie chce odpuścić sobie weekendu spędzonego w Warszawie. Tydzień później bowiem znów wyjeżdża – tym razem do Kijowa.

– Urodziny klubu Galeria i rocznica Solidarności, to moje plany na piątek – zdradziła JP. – Traktuję jednak ten dzień dość luźno, chcę skupić się na celebrowaniu soboty. To dla mnie i dla innych osób emocjonalnie związanych z Utopią bardzo ważna data.

Klub Galeria obchodzić będzie w ten weekend swoje 6. urodziny. Impreza „Rytmy wolności” jest zaś jednym z nietypowych sposobów świętowania urodzin „Solidarności”. Wydarzenie mieć będzie miejsce w Centralnym Basenie Artystycznym. JP zapewniła zaproszenie na imprezę dla siebie i swoich znajomych.


Plakat reklamujący imprezę Scandals Boutique

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!