Zapytaj Jej Perfekcyjność, 30 września 2010 – Pytanie, jakie mailowo, facebookowo i osobiście zadaje Jej Perfekcyjności wiele osób. Dziś trans na łamach JejPerfekcyjnosc.blox.pl odpowiada i wyjaśnia: Gdzie bawi się JP w czasie, gdy nie ma Utopii?

Odpowiedź JP:

Wszyscy doskonale wiecie, jak ważnym imprezowo dla mnie miejscem była Utopia. Była i jest, bowiem – tak jak inni – czekam na jej ponowne otwarcie w nowej lokalizacji. Na pewno nie będzie tam tak samo jak przy Jasnej 1, ale to nie jest najważniejsze. Pewne bowiem, najlepsze tradycyje, przetrwają bez wątpienia bez względu na to, gdzie klub się otworzy.
Ostatnia impreza w Utopii odbyła się 21 sierpnia. Był to czwarty after po oficjalnym zamknięciu. Pytanie, jakie zadajecie mi często brzmi: gdzie bawię się, skoro Utopia jest zamknięta? Po pierwsze wyjaśnię może, że choć Jasna 1 była adresem, który w każdy weekend odwiedzałam dwa razy, to nie była jednak jedynym adresem, pod jakim można było mnie spotkać. Chcę przez to powiedzieć, że moje życie imprezowo-klubowe nigdy nie ograniczało się do Utopii. Jasne, było na niej oparte, ale jednak nie zamykało się wyłącznie na tym. Mniej lub bardziej regularnie odwiedzam także inne miejsca.
Po drugie, tak naprawdę nie dotknął mnie jeszcze problem „co robić w weekend w Warszawie, skoro Utopia jest zamknięta”. Od 21 sierpnia bowiem nie miałam okazji spędzić ani jednego weekendu w Warszawie! Dokładnie tydzień później bawiłam się już w Londynie (tamtejsze Heaven robi piorunujące wrażenie!), potem zaś w Szczecinie (szkoda, że w Inferno było tak pusto). To jednak nie koniec. Drugi weekend września, z racji udziału w Zjeździe Socjologicznym spędziłam w Krakowie (nadal uważam, że Taawa jest jednym z najładniejszych klubów w tym mieście), a jeszcze kolejny w Berlinie („polska noc” w Schwuz rozbiła mnie całkowicie!). Aktualnie zaś znajduję się w Malmo na 3rd European Transgender Council.
Za tydzień zamierzam przeżyć pierwszy warszawski weekend bez Utopii. Nie martwię się jednak, bowiem już w sobotę ekipa Utopii zaprasza wszystkich stałych bywalców do Confashion, gdzie zagości ze swoim cyklem „Scandals Boutique”. Nie może mnie i tam zabraknąć! Co będzie dalej? Ano, znów, nie martwię się na razie. Kolejny weekend przypadnie na czas mojego pobytu w Kijowie, gdzie zaproszono mnie na konferencję „It’s T-Time!” i gdzie będę spędzać czas od 13 do 18 października.
Na razie więc, odpowiadając na pytanie, przyznać muszę, że bawię się przede wszystkim poza Warszawą.

/Zapytaj Jej Perfekcyjność/

Wypowiedz się! Skomentuj!