Warszawa, 4 września 2010 – Trans wydaje się być niekończącym się źródłem inspiracji. Po Jej Żalosności, Jej Performatywności, Jej Rozwartości i Jej Puchatości, nadszedł czas na Jej Idealność.

Co jakiś czas w sieci pojawiają się wzorowane na Jej Perfekcyjności postaci-widma. Część z nich odcina się całkowicie i zaprzecza skojarzeniom z JP, jak to ma miejsce w przypadku Jej Performatywności, część zaś jawnie do niej nawiązuje, jak na przykład Jej Żalosność. Nie inaczej jest i w przypadku Jej Idealności.

– Super pomysł! – docenia Jej Perfekcyjność. – Cieszę się, że kolejna osoba postanowiła otworzyć się na świat i skorzystać jakoś tam z mojego przykładu. To dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Mam nadzieję, że Jej Idealność nie jest ostatnia.

Co prawda, od ponad roku wszystkie postacie prześmiewające trans nieco umilkły, ale wciąż istnieją w sieci i przyciągają czasem nowe osoby. Jej Perfekcyjność podkreśliła, że narodziny nowego pastiszu na pewno ożywią dyskusję i być może zmobilizują innych do tego, by próbować także działać. Tym bardziej, że coraz częściej osoby wzorujące się na JP trafiają z przestrzeni wirtualnej do realnej. Tak było z Jej Performatywnością, która jakiś czas temu doczekała się wystawy swoich prac w Lublinie oraz z nowo narodzoną Jej Idealnością, która podczas Akcji Krzyż promowała się w mediach, stojąc wśród manifestantów.
Jej Perfekcyjność stara się wspierać wszystkie osoby, które jakoś nawiązują w swojej działalności do jej imienia i osoby. Dlatego też wielokrotnie zapraszała je do współpracy przy różnego rodzaju okazjach oraz pomagała im zaistnieć w przestrzeni wirtualnej, promując ich profile i działalność.

– Nie wiem jakie plany i zamiary ma Jej Idealność, ale mam nadzieję, że nie zniknie jak większość pozostałych – stwierdziła Jej Perfekcyjność. – Zobaczymy, co się z tego urodzi. Na razie gratuluję jej pomysłu i życzę jak najlepiej. Mam nadzieję, że uda się jej ten pastisz.

Jej Idealność nie zdradza zbyt wielu informacji na swój temat. Na jej profilu w serwisie facebook.com znaleźć można jedynie dwa jej zdjęcia oraz nagranie z TVN24, w którym wypowiada się w trakcie Akcji Krzyż, która miała miejsce w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu.


Strona Jej Idealności w serwisie facebook.com

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!