Warszawa, 23 września 2010 – Już dziś rozpocznie się wyjazd na imprezowy weekend w Łodzi. Jej Perfekcyjność zamierza bawić się w tym mieście ze znajomymi aż do niedzieli.

To kolejna, po Londynie, Berlinie i Szczecinie lokalizacja, w której trans spędzi weekend tej jesieni. Jej imprezowa plany są stopniowo realizowane i zbliżają się do końca.

– Łodzi dawno nie odwiedzałem – przyznaje trans. – Miałem do niej jechać w piątek, ale na prośbę mojej znajomej, wpadnę tam dzień wcześniej, by pomóc jej w istotnej dla niej sprawie. Potem będzie już tylko zabawa.

W Łodzi towarzyszyć jej będą Da i Pi, którzy także chcą wykorzystać ten weekend do zabawy. Trójka znajomych już w przeszłości bawiła się razem w Łodzi. Miasto to, dawniej dość regularnie odwiedzane przez JP, jest dość specyficznym miejscem. Większość klubów i miejsc związanych z rozrywką umieszczona jest przy ulicy Piotrkowskiej lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Sprawia to, że w każdy piątek i sobotę przewijają się przez nią tłumy ludzi spragnionych rozrywki. JP podkreśla, że to jedna z najbardziej wyróżniających to miasto rzeczy na tle pozostałych.
Podczas najbliższego weekendu trans chce się także spotkać ze swoimi łódzkimi znajomymi. Nie potrafiła jednak jeszcze sprecyzować kiedy i z kim dokładnie uda się jej zobaczyć.

– W Łodzi znam sporo osób ze względu na kilkuletnią przeszłość, która jakoś łączyła mnie z tym miastem – zdradza JP. – Dlatego teraz staram się od czasu do czasu odwiedzić Łódź i zobaczyć jak się mają ci ludzie oraz oczywiście odwiedzić gejowskie i inne kluby.

Po wizycie w Łodzi, Jej Perfekcyjność kolejny weekend zaplanowany ma w Malmo. 30 września leci tam na zaproszenie organizatorów 3rd European Transgender Council.

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!