Warszawa, 28 września 2010 – Udało się! Chwilę po północy Facebook odblokował Jej Perfekcyjność. Walka, w której wspomagało ją ponad 1000 osób przyniosła oczekiwany efekt.

„Twoje konto zostało zablokowane w wyniku błędu. Serdecznie przepraszamy za niedogodności, których doświadczałaś. Twoje konto zostało teraz odblokowane i możesz się znów zalogować” – napisali przedstawiciele administracji facebooka w mailu do Jej Perfekcyjności.

– To strasznie miła niespodzianka! – powiedziała JP. – Tym bardziej, że powoli traciłem nadzieję na to, że starania, jakie czyniliśmy, przyniosą jakiś efekt. Okazuje się jednak, że było warto! Udało się.

Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła Jej Perfekcyjność po zalogowaniu się, było podziękowanie członkom grupy wspierającej jej walkę w ramach strony „Odblokujcie Jej Perfekcyjność”. Trans napisała: „Kochani! Serdecznie i strasznie Wam dziękuję!!! Udało się! Kilka minut temu Facebook odblokował moje konto! To DZIĘKI WAM!!! Więcej informacji już jutro. A teraz pięknie Wam dziękuję!”
Jej Perfekcyjność poinformowała, że nie ma aktualnie dostępu do swojej strony a jedynie do swojego profilu. W tej sprawie skontaktowała się już z administracją facebooka. Podkreśliła bowiem, że zależy jej na przywróceniu pełnej funkcjonalności jej konta – także fan page’a, którego posiadała przed założeniem blokady.

– Pewno znów zajmie facebookowi jakiś czas udzielenie odpowiedzi… – komentuje. – Ważne jednak, że administracja przyznała się do błędu i odblokowała konto. Mam nadzieję, że teraz pójdzie już z górki i będę mógł normalnie używać serwisu jak wszyscy inni.

Przypomnijmy, że konto i strona Jej Perfekcyjności zostały zablokowane na początku sierpnia pod zarzutem podawania fałszywych danych. Szybko zawiązała się grupa osób wspierających jej walkę a ich liczebność przekroczyła 1000. Trans korespondowała z administracją serwisu od początku blokady. Dziś jej profil został odblokowany.


Jej Perfekcyjność od razu podziękowała członkom grupy „Odblokujcie Jej Perfekcyjność”


„To dzięki Wam!” – napisała w statusie

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!