Przedutopijnie w piątek
Ja już wiedziałam. Wiedziałam, że to ostatni
piątek w Utopii. Dlatego na b4ze u Gacka
nie bawiłam się fenomenalnie. Choć też i
udało mi się o tym nie myśleć. Na chwil
kilka Lemoniadę odwiedziliśmy idąc
na Jasną 1, ale dosłownie na kilka
sekund, bo szkoda nam było
czasu poza Utopią…
![]() |
| Kobiety wśród nas |
![]() |
| Damian.be didżejuje |
![]() |
| Adam nie mógł pić, bo jutro miał oddać krew |
![]() |
| Koleżanki z pracy |
![]() |
| W Lemoniadzie na chwilkę |
Wypowiedz się! Skomentuj!






Dodaj komentarz