Warszawa, 24 sierpnia 2010 – Co prawda lot do stolicy Zjednoczonego Królestwa trans zaplanowała na czwartkowy poranek, ale już jutro wyrusza z Warszawy, by dotrzeć do Poznania. Do stolicy powróci w niedzielę po południu.

Po co trans leci na Wyspy? Dla zabawy. Jak podkreśla, dopiero teraz zaczyna się dla niej okres wakacyjny. Jej Perfekcyjność znana jest z tego, że nie znosi wysokich temperatur i – gdy tylko może – stara się unikać konieczności poruszania się, gdy na zewnątrz słońce świeci za mocno.

– Nareszcie zaczynają się przyjemniejsze dla mnie pory – stwierdziła. – Dlatego cieszę się, że uda mi się odwiedzić Londyn w taką właśnie pogodę. W sumie nie przeszkadzałoby mi nawet, gdyby jednego dnia popadało tam trochę. Przecież do Anglia, tam deszcz jest czymś stereotypowo oczekiwanym.

To pierwsza podróż Jej Perfekcyjności do Londynu. Trans zdradziła, że zamierza zatrzymać się w jednym z centralnie położonych miejsc w mieście. Jej hostel znajduje się tuż przy Oxford Street, niedaleko imprezowej dzielnicy miasta. JP podkreślała, że właśnie na takiej lokalizacji jej zależało ze względu na tryb życia, jaki prowadzi oraz cel podróży. Na miejscu ma bowiem zamiar… po prostu się wybawić!
Jutro wieczorem Jej Perfekcyjność dotrze do Poznania, gdzie – spotykając się ze swoją znajomą Ka – spędzi noc. W czwartek rano odleci z lotniska Poznań Ławica do Luton pod Londynem. Do Warszawy wróci identyczną trasą – w niedzielę nad ranem, tuż po zakończeniu sobotnich imprez, wsiądzie w samolot, który przetransportuje ją do Poznania, a stamtąd pociągiem InterCity wróci do Warszawy. Pytana o swoje obawy związane z wycieczką, trans stwierdziła jedynie, że związane są one z dietą proteinową, na której od kilkunastu dni się znajduje.

– Nie jest łatwo, bo w etapie, na którym się znajduję, ograniczenia jakościowe dotyczące spożywanych pokarmów są dość ostre – powiedziała JP. – Mam jednak nadzieję, że jakoś sobie poradzę. Za bardzo zależy mi na zrzuceniu kilku kilogramów, żebym miał się poddać.

Podróż do Londynu jest pierwszą z serii planowanych w najbliższym czasie. Tydzień później Jej Perfekcyjność wybierze się do Szczecina a potem do Krakowa. Wrzesień zakończy podróżami do Berlina i Łodzi. Trans zapowiedziała wstępnie, że najbliższy weekend w Warszawie uda się jej spędzić… dopiero w połowie października.

/Gazeta.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!